תחילת הדרך: הוא החל ככורם לצד אביו ארנון פרשקובסקי באזור ראשון לציון ובאזור ענבה כאשר סבו נחשב לכורם הפרטי הגדול בארץ. בשלב מסוים הגיעה המשפחה למסקנה שכדאי לעבור לענף הבנייה והפרויקט הראשון שיצא לפועל הוא בנייה של 22 צמודי קרקע בראשון לציון על קרקע משפחתית שהופשרה לבנייה.

לאחר לימודיו החל בהתמחות במשרד עו"ד בתל אביב בתחום הנדל"ן. בשנת 1990 הוקמה החברה המשפחתית 'ישכיר 1990 בע"מ' שהחלה להקים מרכזים מסחריים קטנים ושכונתיים. בהדרגה החברה גדלה עד שב-2007 הונפקה לבורסה תחת השם א.ש.י פרשקובסקי חברה לבניין (ע"ש ארנון, שרון ויוסי).

נכון להיום עיקר פעילות החברה מתרכז בתחום היזום, ההקמה והשיווק של דירות בישראל. במקביל פועלת החברה בתחום הדירות להשכרה בארה"ב ומפתחת פעילות מניבה גם בישראל, שתכלול מסחר, משרדים ודיור להשכרה. מניית פרשקובסקי מציגה תשואה של כמעט 300% בשלוש השנים האחרונות ומשקפת לחברה שווי של כ-1.85 מיליארד שקל.

פרויקטים מעניינים: האחד הוא פרויקט 'מגדל מילניה' של פרשקובסקי בשיתוף מגדל ביטוח במתחם האלף בראשון לציון. שני מגדלים המהווים אייקון ארכיטקטוני ומזכירים בתכנונם את שער הניצחון של פאריז.

פרויקט אייקוני נוסף הוא מתחם העסקים שהחברה מקימה בהרצליה פיתוח הנקרא South Gate – הרצליה פיתוח. המתחם יהפוך למרכז החדש של זירת ההיי-טק וכולל משרדים מעוצבים בגדלים שונים, דירות סטודיו מעוצבות, מסעדות, מתחם מסחרי, מלון עסקים מודרני וחללי עבודה מסוגים שונים. את המתחם תכנן משרד האדריכלים "משה צור אדריכלים".

אדם שהשפיע מאוד: יגאל דמרי, בעל השליטה והמנכ"ל בחברת דימרי. "הוא עשה בעשר אצבעות אימפריה ואני רואה בו מודל לחיקוי. איך בעבודה קשה הצליח להגיע להישגים גדולים מאד".

שני חברים טובים מהענף: עופר זרף מחברת המימון 'יסודות' וגיל רובינשטיין בעל השליטה בקבוצת 'רובינשטיין'

אירוע שהשפיע על הקריירה: הנפקת החברה ב-2007, "המהלך הקפיץ את החברה כמה מדרגות קדימה מבחינה מימונית והיקף הפרויקטים".

פעילות ציבורית/התנדבותית: "אנו מאמצעים יחידה צבאית ותורמים לביה"ח אסף הרופא".

יעדים לעתיד: "להמשיך להתפתח ולגדול ולשמור על אחת מהחברות הנדלן המובילות במדינה".