תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל ולאס בחברה להנדסה ימית בשם 'אוקיאנה'. במסגרת עבודתו עסק בפרויקטים מעניינים ומורכבים כגון הנחת צנרת תת ימית והקמת בתי משאבות למתקני התפלה, רציפים וחפירות ימיות.
שנים ספורות אחר כך התקבל לחברת בסט. שם עבד כשבע שנים כשהוא מנהל פרויקטים גדולים ורחבי היקף כגון עזריאלי בחולון ופרויקט מגדלי הבירה בירושלים שליד התחנה המרכזית בעיר.
בשנת 2013 הגיע לחברת מרגולין כדי לנהל עבורה את האולם הרב תכליתי ה'ארנה' שהוקם בעיר. עם סיום הפרויקט הוקם סניף 'מרגולין' בירושלים ומאז החברה גדלה ומתרחבת.

פרויקטים מעניינים: הקמת מתחם דיזיין סיטי במישור אדומים בהיקף של כ-120 אלף מ"ר בנוי והקמת פרויקט "עיר עולם" על חורבות מאפיית אנג'ל וטחנת הקמח ירושלים. לפני כמה שבועות החלו בהריסת מבנה הטחנה לטובת הקמת פרויקט "עיר עולם" הכולל עירוב שימושים, מגורים ומלונאות בהיקפי בניה גדולים.
החברה גם מנהלת את הרחבת בית החולים שערי צדק וכן שיפוץ, הרחבה וחידוש מלון הר ציון בעיר של קבוצת עזריאלי  חידוש ושיפוץ מוזיאון מגדל דוד, והרחבת מלון ענבל. כמו-כן החברה מעורבת בביצוע פרויקטים של חברות נדל"ן ובהן פרויקטים למגורים של אפריקה ישראל בהיקף של כ-1,500 יחידות דיור, חברת שיכון ובינוי – בהיקף של כ-330 יחידות דיור קרסו נדל"ן וקדמת היובל – בהיקף של 400 יחידות דיור.

תחביב: טיפוס

אירוע שהשפיע על הקריירה: התפקיד הראשון בחברת אוקיאנה והעבודה עם מהנדס שחנך אותו ולימד אותו את יסודות המקצוע.

פעילות חברתית: סיוע לעמותות בתחומים הנוגעים לעיסוקו.

מוטו: סמן מטרה ותהנה מהדרך אליה

יעדים לעתיד: להמשיך לפעול ולקדם בפרויקטים מעניינים ומאתגרים