תחילת הדרך: את תחום הנדל"ן ינק יהודה עוד משחר ילדותו, כשראה את פועלו של אביו, ידידיה הרציג ז"ל, יזם וקבלן נדל"ן ותיק בבני ברק, ירושלים ומודיעין. למרות זאת, החליט שאת צעדיו הראשונים יחל כקבלן שיפוצים, במטרה להתמקצע היטב בתחום. משם העסק התרחב לבניית מוסדות ציבור ובנייה רוויה בהיקפים נרחבים מאוד. בשנת 2010 הקים חברת ייזום בנוסף לחברת הביצוע והחל עם פרויקט צנוע של 10 יח"ד.
כיום מנהל יהודה קבוצת חברות הפועלת בשלושה מישורים מרכזיים: התחדשות עירונית, נדל"ן מסחרי ומניב ויזמות לבנייה רוויה חדשה, בהיקף כולל של מעל 5000 יחידות דיור ויותר מ-50,000 שטחי מסחר ותעסוקה בשלבים שונים.

פרויקטים מעניינים: פרויקט "אימבר טאוור" בפתח תקוה  – אחד הפרויקטים המרשימים של החברה הכולל  מגדל משרדים ומסחר יוקרתי שייבנה בעלות של כ-250 מיליון שקלים, ויתנשא לגובה של 176 מטר. המגדל יכיל 40 קומות ו- 44,000 מ"ר מסחר ותעסוקה על שטח של כ-5.2 דונם.
פרויקט מעניין נוסף הוא זה הממוקם בנווה יהושע ברמת-גן, על מחלף אלוף שדה, ובו ייבנו 200 יחידות דיור ומסחר בשני מגדלים שיתנשאו עד לגובה של 30 קומות.
החברה גם מקדמת פרויקטים נוספים בהיקפים נרחבים בדרך ההגנה בתל אביב ועוד כ-30 פרויקטים במקומות נבחרים במרכז הארץ בהיקפי מכירה צפויים בסך מעל 6 מיליארד שקלים.

אדם מהענף שהשפיע מאוד: אביו, ידידיה הרציג ז"ל. "הוא לא אפשר לי קיצורי דרך בשום צורה; נתן לי להזיע ולעבור את כל הדרך מלמטה החל מבנייה עצמאית דרך סיוע של פועל אחד בלבד ועד לצוות של עשרות רבות של עובדים על בסיס יומי".

שני חברים טובים מהענף: "אחי הגדול, דוד הרציג שיחד עימו הקמתי את מערך הביצוע, וחיים אביטן אותו הכרתי לפני כ-4 שנים עם הקמת הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. חיים נתן בי דחיפה עצומה להשקיע את אוני והוני בענף ההתחדשות העירונית – תחום שמתברר למפרע שאם אתה לא שם אתה לא קיים".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "תחילת ימי עופרת יצוקה וסגר כללי באיו"ש, אני מוצא את עצמי מחוסר עבודה, מושקע במספר נכסים אך לא נזיל. בין ריצות בטיפול בפצועים כחלק מהתנדבותי באיחוד, הצלה ונפילות הטילים בדרום, אני מקבל החלטה שתשנה את התנהלותי מעתה ואילך – אני מפסיק לעבוד עבור אחרים ומתחיל לעבוד אך ורק למען עצמי. הבנתי שכל עוד אהיה טרוד בעבודה, לא אצליח לייצר כסף. מרגע קבלת ההחלטה, לקח לי עוד שנה לסיים את מחויבויותיי כלפי אחרים ומספר חודשים ללא מעש. לא הייתי מוכן לסגת מההחלטה לעבוד למען עצמי ולמען עסק משלי. ואז הצלחתי – הגעתי מייזום של מגרש קטן למגרשים של הגדולים. תודה לאל".

פעילות התנדבותית: "מתנדב זה שנים רבות באיחוד הצלה מיום הקמתה וכן בזק"א, עזר מציון ועוד. זכיתי להציל מאות רבות של חיי אדם בכל תרחיש אפשרי. זוהי פעילות שחשובה לי מאוד. באופן כללי, סיוע למעוטי יכולת זה דבר שקרוב מאוד לליבי – ככה זה כשאתה מכיר את התחושה שאין לך".

יעדים לעתיד: "הכפלת היקף הפרויקטים בהתחדשות עירונית והיקף הנכסים המניבים של קבוצת הרציג נדל"ן. השאיפה שלי היא להימנות בין החברות המובילות את העשירון הראשון, אך הסיפוק והיעד התמידי שלי הוא לקוח מרוצה ומחויך. זה נותן דרייב להמשיך וליזום ביתר שאת וביתר עוז. ו"טוב שם טוב משמן טוב" אמר החכם מכל האדם".