תחילת הדרך: טבילת האש הראשונה של יגאל בענף הבנייה החלה לאחר שירותו הצבאי, אז החליט לעבוד בענף הבנייה כחלק מתוכנית המענקים של הצבא לאחר השחרור. השתלבותו בענף החלה בתקופת העלייה הגדולה לארץ מברית המועצות, כשהמדינה חיפשה אלטרנטיבות לבנייה זולה ומהירה. יגאל השתלב בחברת בנייה ישראלית והוכשר על-ידי חברות זרות בבנייה על-פי המודל האמריקאי (בנייה קלה) באזור נתיבות ואופקים.

לאחר מספר חודשים החליט לתת את מיטב שנותיו למדינה והתגייס להיות לוחם בימ״מ, היחידה הלאומית של ישראל ללוחמה בטרור. בהמשך, שירת כחבלן במחוז ת״א ובמהלך השנים השתלב בתפקידים ביטחוניים בחו״ל. בין היתר אחראי יגאל לאבטחת שגרירות ישראל בפריז, שם חי שנתיים במסגרת תפקידו, ובשגרירויות ומשלחות ישראליות בעולם.​

בשנת 2017 פרש לגמלאות והחליט לחזור למקום הטבעי שלו – ענף הבנייה. הוא סיים קורס ניהול ופיקוח פרוייקטים ויצא לדרך חדשה. כיום החברה שבבעלותו, 'עדן פיקוח וניהול פרויקטים, אחראית על פיקוח וניהול בניית בתי יוקרה ובנייה פרטית באזור השרון והמרכז.

פרויקטים מעניינים: בנייה של בית פרטי ברמת גן. "מדובר בבית מיוחד היושב על חצי דונם ונבנה בהיקף של כ-350 מ"ר בנוי. קראנו לו 'בית האלכסונים'  כיוון שהתקרות בו משופעות בבטון חשוף עם כל המערכות המתקדמות בבנייה".

פרויקט מיוחד נוסף שביצע, היה בנייה של בית ברמת גן בהיקף של 700 מ"ר בנוי על מגרש של דונם. "האתגר היה לעמוד מול צרכי הלקוח, שהתעקש שהעבודה תתבצע לאט ובדיוק מירבי. השקענו בפרויקט הזה זמן רב ואת מיטב חומרי הבנייה, מה שמסביר את התמשכות הפרויקט שארך כשנה וחצי".

אנשים שהשפיעו עלי: בתחום הביטחון, ניצב יורם סופר. "יורם היה מפקד שלי בקורס בימ״מ ולאחר מכן במחלקה. למדתי ממנו נחישות, התמדה, דיוק ותחרותיות במובן הטוב של המילה. התכונות האלה מלוות אותי בכל תחום שאני נוגע היום".

מתחום הבניה, האדריכל רון שפיגל. "רון הוא גם חבר. הוא נתן לי את הבמה לפרויקט הראשון והאמין בי בתחילת הדרך. למדתי ועדיין אני לומד ממנו המון. מאוד מעריץ את המקצוענות והיצירתיות שלו".

חברים טובים: בזכות מרכז הבנייה הישראלי שתורם רבות למועדון המפקחים, הכרתי המון חברים טובים ומוכשרים.

פעילות התנדבותית: שותף למגוון פעילויות התנדבותיות למען הציבור, כחלוקת מזון לנזקקים

יעדים לעתיד: "להמשיך ולהגשים את החלום ללקוחות שלי"