תחילת הדרך: היה חבר בנוער הליכוד ויחד עם הוריו פעל לאורך השנים בבחירות המקומיות והארציות. לאחר שחרורו מהשירות הצבאי התפקד לתנועת הליכוד ועד היום הוא חלק מהנהגת התנועה.
תפקידו הציבורי הראשון היה כראש אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן. לראש העיר נבחר לראשונה ב-2013 לאחר שגרף 63% מהקולות. בשנת 2018 נבחר שוב לראשות העיר והיום זו השנה השמינית בתפקידו.
בתפקידיו הציבוריים שימש בין היתר כמנכ"ל וגזבר המועצה המקומית ירוחם, סמנכ"ל החברה הכלכלית בלוד ומנהל רשת המתנ"סים בעיר ומנכ"ל העירייה בתקופת הוועדה הקרואה בראשותו של מאיר ניצן.
פרויקטים מעניינים: בעברו כסטודנט, לקראת סוף המילניום הפך לחודש ימים לשעון אנושי. ביוזמה של רשת מסחרית נבחר לגור באוהל על שלט חוצות בצומת גלילות. בכל שעה עגולה עדכן את הספירה לאחור לשנת ה-2000.
אדם מהענף שהשפיע מאוד: בנימין נתניהו. "כנער תליתי עבור נתניהו שלטים ובמערכת הבחירות עבדתי איתו כתף אל כתף והיינו בקשר הדוק ויום יומי. ביבי כראש ממשלה היה מתקשר אליי, מתעניין כל העת בנעשה בעיר. נתניהו הוא דמות להערצה. מנהיג ענק, רהוט, שנון, בעל אישיות כריזמטית ויכולות אדירות, סמל ואגדה. עבורי הוא בן משפחה יקר ואהוב, ותמיד אכיר לו תודה".
שני חברים טובים מהענף: חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין- מכבים- רעות. רביבו משמש כסגנו במרכז השלטון המקומי בכל תחומי פעילות הרשויות המקומיות. "הוא בהחלט מקור השראה לראשי הערים, מקצוען אמיתי, יוזם, יצירתי, ערכי, אמיץ ופורץ דרך".
מיכאל וידל, ראש עיריית רמלה. "שנינו עומדים בראש שתי ערים שכנות, מעורובת ובעלות מאפיינים דומים. שתי הערים נמצאות כיום בתנופת פיתוח, ומצליחות כל אחת בדרכה, להתמודד עם בעיות יסוד שאפיינו את הערים. שיתוף הפעולה בינינו הוא מעולה ואף יוצא מגדר הרגיל".
אירוע שהשפיע על הקריירה: מהומות חודש מאי בערים המעורבות. "אין ספק שהייתה זו הפתעה גמורה עבורי, שכלל לא מובן מאיפה זה בא בכלל. לא היה דבר שהצדיק מעשים כה חמורים. ביום הראשון לפרעות התעוררנו לבוקר עצוב, ראינו כיצד 70 שנות דו-קיום וחיים משותפים נרמסו במחי יד ע"י צעירים פורעים, ברצף אירועי פוגרום, השחתה, ונדליזם ופגיעה בסמלי שלטון. לא האמנתי שאירוע בסדר גודל כזה יתרחש אי פעם בלוד".
יעדים לעתיד: רביבו: "העיר לוד נמצאת כיום בעיצומה של טרנספורמציה ושינוי יסודי, שלא ראתה מאז הקמת המדינה. החזון שלי הוא לשמור על הצעירים בעיר, להמשיך לפתח דיור בר השגה, להפוך את לוד כמוקד תיירות ועיר חינוך, הנהנית מיתרון עצום בזכות מיקומה במרכז המדינה ונגישותה לצירי תחבורה ראשיים".