תחילת הדרך: התחיל בעבודה כמחלק עיתונים והתקדם עד לתפקיד סמנכ"ל התפעול של קבוצת התקשורת שלמה בן צבי. לאחר מכן שימש כמנכ״ל בשתי חברות בנות בקבוצת ליימן שליסל.

בין השנים 2015 ל- 2019 כיהן כראש מטה שרת המשפטים איילת שקד. לאחר מכן חזר לתחום העסקי ושימש כמנכ"ל בפועל בחברת KCR המתמחה בניהול חברות שנקלעו לקשיים תזרימים תחת נאמן בית המשפט. בנוסף עבד כמרכז ומוביל מדיניות ופיתוח עסקי בחברות ביטחוניות.

פרויקטים מעניינים: בתקופה ששימש מנכ"ל בפועל בחברת KCR, עסק בשיקום והבראה של חברות גדולות שנקלעו לקשיים תזרימיים ותפעוליים. "למדתי שמהדו"חות הכספיים אי אפשר להבריא את החברה, אלא חייבים גם הבנה משמעותית של המנהלים. יש לקחת את החוזקות שלהם ולהעצים אותם. זה מה שאני מחפש גם כאן במשרד הפנים; לקחת רשויות שכבר 10 שנים ויותר נמצאות בתהליך הבראה ותקועות כל הזמן באותו המקום. צריך לעבוד עם ראש הרשות ועם המנהלים המקומיים ולקבוע איתם אבני דרך ליציאה ממצב התקיעות. ככה נוכל לבחון את מצב הרשויות ולסייע להן לצאת מההבראה ולהתקדם לעצמאות".

אירוע שהשפיע על הקריירה: בשנת 2009 נפצע בידו השמאלית בפיגוע ירי סמוך ליישוב שבות רחל. עבר שיקום ארוך ולאחריו התחזק אצלו הרצון להשפיע על סדר היום הציבורי ולפעול למען הכלל.

פעילות התנדבותית: משרת כאלוף משנה בשירות מילואים פעיל. רק בשנה האחרונה שירת 75(!) ימים במסגרת מילואים.

יעדים לעתיד: מאמין באיסוף ניצחונות קטנים בדרך ליעד של שירות טוב, יעיל ומקצועי יותר במגזר הציבורי. מוביל, יחד עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה, את הצוות הממשלתי המיוחד לבחינת ביזור הסמכויות מהשלטון המרכזי לשלטון הציבורי.