תחילת הדרך: את דרכה בענף הנדל"ן החלה לפני 10 שנים, כשהחליטה לעשות הסבה מעולם האירועים לעולם הנדל"ן. היא החלה כאשת מכירות ובהמשך מנהלת פרויקטים בחברת שיווק הנדל"ן היילנד (לימים ewave). הפרויקט הראשון ששיווקה היה "טורקיז" של חברת יוסי אברהמי במערב חיפה. בהמשך עבדה גם כאשת מכירות בחברת 'חן ואיתי גינדי' ואז יצאה לדרך עצמאית והקימה חברת שיווק נדל"ן בשם keep up. לאחר 7 שנים מצוינות בהן שיווקה פרויקטים שונים והכירה טוב יותר את הענף, ב- 2020 התחלתי לעבוד כסמנכ"לית שיווק ומכירות בקבוצת רם אדרת.

פרויקטים מעניינים: פרויקט "אדרת הכפר" בשכונת שרונה כפר יונה – "בזמנו לא היינו מוכרים וישבנו במתחם של חברות מבוססות כמו אשדר, אפריקה ישראל, לוינשטיין ושיכון ובינוי, ועל אף האתגר סיימנו למכור לפני כולם. כמובן שנהניתי לראות את אופן החשיבה והשיווק של כל אחת מהחברות האלו, מה שנתן לי יתרון יחסי לאחר מכן".

אדם מהענף שהשפיע מאד: "גיל עובדיה, היה המנהל שלי בהיילנד, ממנו למדתי נדל"ן מאלף ועד תו. גיל לא ויתר לי לרגע ודרש ממני להיות מספר 1. לשבת איתו בפגישות וללמוד ממנו היה תענוג".

שני חברים טובים מהענף:  "אירית הופר מחברת אינהאוס נדל"ן – גם אישיות נדירה וגם חברה טובה. היא למדה אותי שחיבור טוב מוביל לתוצאות הרבה יותר טובות ונתנה לי המון נחת בעבודה בשנה הראשונה שלי בתפקיד".

"קרן אבני מארנה פרי יחסי ציבור – את קרן הכרתי במסגרת תפקידי ב'רם אדרת', אחת הנשים היותר מדויקות בענף בכלל וביח"צ בפרט. על הדרך הרווחתי חברה ואשת מקצוע מהשורה הראשונה. קרן נרתמה להצלחת החברה יחד איתי וכשהמטרות משותפות השמיים הם הגבול".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "ב- 2019 נסעתי לניו ג'רזי לעבור סדנה עם המנטור המפורסם אנתוני רובינס, שהשפיעה עליי עמוקות. כשחזרתי מהסדנה היה לי ברור שאני יוצאת לדרך עצמאית ועושה את הדברים בדרך שלי".

פעילות התנדבותית: "כל 4 שנים בערך אני חוזרת לאהבה הישנה (אך הלא רווחית) ועובדת כמורה לספרות בחטיבת ביניים. יש לי סיפוק אדיר בזמן הזה והקשר עם התלמידים נותן לי דלק לעוד קדנציה של 4 שנים בנדל"ן. בנוסף, מפעם לפעם אני מעבירה שיעורי יזמות, מנטורינג ושיווק בהתנדבות לתלמידי חטיבת ביניים וזה כיף גדול".

יעדים לעתיד: "אני מאמינה שכמנהלת שיווק חשוב שאדע להסתכל על התמונה המלאה – החל ממכירות בשטח, לבניית אסטרטגיית השיווק, תכנון הדירות ובחינת עסקאות חדשות ושיתופי פעולה. לשמחתי, רם אדרת היא הבית השני שלי, ואני מצליחה לממש בה את התשוקה שלי לתחום ואת ראיית העולם שלי. היעד שלי לשנה הקרובה הוא להתמקד יותר בפיתוח העסקי בחברה – בבחינת עסקאות ושיתופי פעולה".