תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל כמנהל פרויקטים בחברת ח.א בוני חיפה במסגרתה ביצע את העבודה לשימור בית השגרירות הרוסית ברחוב רוטשילד פינת שד"ל בתל אביב. שנים ספורות אח"כ הגיע שוב לאותה פינה והפעם בתפקיד מהנדס ביצוע בחברת אלרוב של איש העסקים אלפרד אקירוב, שרכש את המתחם כולל המבנה לשימור. שם, ברוטשילד פינת שד"ל, בצמוד לבית השגרירות הרוסית הוקם מגדל אלרוב המשמש מגדל המשרדים של החברה. במשך חמש שנים עבד ב'אלרוב' ובשלוש השנים האחרונות בחברה היה אחראי לניהול וביצוע כל הדירות בפרויקט מגדלי אקירוב/פארק צמרת ברחוב פנקס בתל אביב. בין השאר תמך מקצועית במחלקת התאום והתכנון של הדירות בפרויקט.

ב-2002 החליט ללכת לדרך עצמאית והקים את הפירמה שבבעלותו. אריאל משמש מנהל פרויקט, מגייס יועצים, אחראי להפצת מכרזים, דואג ומבקר אחר טיב העבודות, מבצע בקרת תקציב, עמידה בלוחות זמנים, ניהול חשבונות ותקציב מפורט עד אכלוס הפרויקט.

פרויקטים מעניינים: הפרויקט הראשון שהיה אחראי לשימור בית השגרירות הרוסית – אחד המבנים היפים ביותר בתל אביב והפרויקטים המאתגרים שביצע מבחינה הנדסית. העבודה כללה בין היתר חפירה של 6 קומות חניון תת קרקעי בשיטה שנקראת טופ-דאון לצד שימור כל המבנה ושחזור הגמרים. העבודה התבצעה בשיתוף אנשי מקצוע ותיקים מאד שהכירו את ההיסטוריה של תל אביב.
מגדלי אקירוב ברחוב פנקס, אחד הפרויקטים שאריאל גאה בו. במסגרת עבודתו בין היתר תמך מקצועית במחלקת שינויי הדיירים של הפרויקט. כעצמאי אריאל אחראי על למעלה מ-130 דירות יוקרה שהוציא לפועל במגדלי יוקרה, בעיקר בתל אביב.

תחביב: סקי, ספורט ובילוי עם חברים ומשפחה

שני חברים טובים מהענף: מפקחי בנייה ומנהלי פרויקטים יהודה זימריס וערן בדיאן

מוטו: ניקיון כפיים, יושר, יסודיות

יעדים לעתיד: להמשיך להנות מהמקצוע ולהתפרנס בכבוד