תחילת הדרך: את הקריירה המקצועית שלה החלה שוורץ מיד לאחר הלימודים בבנק מזרחי טפחות שבשומרון. במהלך העבודה הכירה את מי שיהיה המעסיק שלה לשנים הבאות, הבעלים בחברת אבני דרך. שפה משותפת על אותם אידיאלים ועקרונות היא שהניעה אותה לפני 12 שנה לעזוב את הבנק ולעבור ל'אבני דרך'.
בשנתיים האחרונות משמשת שוורץ סמנכ"לית שיווק ומכירות בחברה. במהלך שנות עבודתה דאגה לסייע ללקוחות במתן פתרונות מימון ללקיחת הלוואות משכנתא, כשעבוד נכסים, הכנסת הורים ופריסות תשלומים. בין היתר עסקה במימון פרויקטים של החברה ועבדה מול גורמי מימון חוץ בנקאיים ומשלימי הון. כיום היא משלבת בין השניים, שיווק ומכירות, מימון ומשכנתאות ומתן פתרונות יצירתיים עבור לקוחות במיוחד בתקופה זו.

חברת אבני דרך מתמקדת בייזום וביצוע פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ, החל משלב רכישת הקרקע, דרך תכנון, בניה, פיתוח ומכירת הדירות. הקבוצה מחזיקה בבעלותה חברה קבלנית מבצעת בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל.

פרויקטים מעניינים: אחד הפרויקטים ששוורץ גאה מאד זה הפיכת פרויקט של קבוצת רכישה הכולל 87 יחידות דיור בשומרון לקבוצת רוכשים. "הייתה בעיה במקום מבחינת פיצול הקרקע אך הצלחנו בשיתוף עו"ד הפרויקט והבנק להפוך את הפרויקט לקבוצת רוכשים. מהלך זה חסך ללקוחות עשרות אלפי שקלים אם לא יותר".

אדם מהענף שהשפיע מאוד: אריאל אדלשטיין, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת אבני דרך. "אריאל היה סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברה. הוא החל כרו"ח אך לקחו אותו לעסוק בשיווק ומכירות וההימור הזה הוכיח את עצמו. אריאל יודע לבנות מהלכי שיווק בצורה חכמה והוא שבנה אותי בשנתיים הללו, הוא הכשיר אותי ולבסוף הגדיל ועשה כשנתן לי להחליף אותו בתפקידו".

שני חברים טובים מהענף: העורך, העיתונאי ופרשן הנדל"ן עופר פטרסבורג וישראל פסטרנק – בעלים ומנכ"ל בנדל"ן מדיה.

אירוע שהשפיע על הקריירה: שוורץ: "בשנת 2010 הגיעה אלי משפחה מעמנואל לקבל עזרה במשכנתא. ראיתי שהם זקוקים לליווי מקיף כדי להצליח להתקדם כלכלית ולהגיע לדירה. באותו יום קיבלתי החלטה לעזוב את הבנק ולקדם משפחות כלכלית דרך נדל"ן והצטרפתי לקבוצת 'אבני דרך' שזה הבסיס שלנו".

פעילות ציבורית/התנדבותית: "אני אחת מ-15 אחים, מספר 2 מבניהם, מתוכם 10 ביולוגיים 3 באומנה 2 מאומצים. זה חלק מהחיים ולא התנדבות אלא שליחות".

כמו-כן שוורץ מתנדבת דרך קבוצת אבני דרך בעמותה לקידום החינוך תל אביב יפו, עוסקת בחלוקת מזון לנזקקים ומייעצת ומלווה אנשים שמגיעים אליה ואין להם יכולת לשלם על ליווי.

יעדים לעתיד: "לצמוח עם קבוצת אבני דרך שנמצאת בתנופה אדירה ולקדם כלכלית דרך הנדל"ן כמה שיותר משפחות ברחבי הארץ".