תחילת הדרך: את הקריירה המקצועית החל כספי בהתמחות בבית המשפט המחוזי בתל אביב אך כשחיפש מקום להתחיל קריירה החליט לחזור לאזור מגוריו. כבר בתחילת דרכו החליט זיו להתמקד בתחום המקרקעין, מתוך הבנה כי 'כרץ למרחקים ארוכים', הוא בנוי להוביל ולהנהיג תהליכים מורכבים וארוכי טווח.

ראיה זו היא שמשכה אותו לעסוק בתחומי ליבה כשינוי ייעוד והתחדשות עירונית וכן בעסקאות קומבינציה מורכבות כמו גם יצירת מומחיות בעסקאות על אדמות המדינה (קיבוצים, מושבים וחוכרים פרטיים). כיום, מונה משרד עו"ד גינדי כספי ושות' כ- 80 עובדים הפזורים בסניף בראשון לציון ובני ברק. המשרד ידוע כמקצועי וחדשן, כמו כן מעורב בהליכי החקיקה והעשייה בענף תוך התמקדות בפרויקטים גדולים לטווח ארוך, אשר מובילים ויובילו למימוש זכויות בעשרות אלפי יח"ד, שטחי מסחר, תעסוקה וייעודים אחרים.

עסקאות מעניינות: כידוע, נאמר כי "אין נביא בעירו", אך כספי הצליח להיות "נביא" במושבתו, נחלת יהודה, הממוקמת צפונית לראשון לציון כאשר בשנת 2000 הוביל את המושב הוותיק לתהליך שינוי ייעוד מאוד מורכב תוך גיבוש הסכם פשרה מול רשות מקרקעי ישראל עוד טרום עידן בג"צ הקשת המזרחית. במסגרת הפשרה, שונה ייעודן של אדמות המושב אשר הפכו להיות חלק מהעיר ראשון לציון.

במסגרת אותן תוכניות, נבנו ונבנות במקום אלפי יחידות דיור. "הגדולה והייחוד היה שהובלתי את שכניי, חבריי כמו גם את בני משפחתי לעסקאות נפלאות וייחודיות. אני מודה להם שנתנו לי להוביל את המהלך הזה עוד כשהייתי עו"ד צעיר מאוד. הקרדיט שניתן לי לא היה מובן מאליו".

כספי הינו דור חמישי בנחלת יהודה למשפחה אשר שורשיה נטועים עמוק בענפי החקלאות למיניהם.

תחביבים: ריצה, רכיבה, שחיה וכן, טיפוס על הרים וטיולים בעולם עם תרמיל על הגב.

מוטו: להמשיך לקום בבוקר עם אותו חיוך ויצר תשוקה אשר נותנים כוח אינסופי להמשיך ולהתמיד בכיבוש פסגות חדשות.

פעילות חברתית: כל סיוע אפשרי לגורמים הקשורים לעמותות של יוצאי צבא ונכי צה"ל.

יעדים לעתיד: "לשמור על האנרגיה הטובה והעשייה המופלאה עם שותפיי המופלאים לדרך ואיתם השמיים גם הם לא גבול".