תחילת הדרך:  את דרכו המקצועית החל בחברת 'הקיבוצניקים צפון עבודות בניין ואחזקת גשרים', שעסקה בין היתר בביצוע עבודות מיוחדות בגובה ואיטום. במסגרת עבודתו ביצע פרויקטים לחברות גדולות מהמובילות במשק כ'סולל בונה', 'דניה סיבוס' ומינהרות הכרמל. ב-2007 יצא דרור לדרך עצמאית כקבלן רשום וביצע בעיקר פרויקטים של בניית וילות, שיפוצים מורכבים, משרדים, שטחי מסחר ומסעדנות. ב-2016 החליט להצטרף לחברה המשפחתית בהובלתה, תוך שהוא מעתיק את הפעילות שעשה לזו המשפחתית.

חברת מיסגורית 89 מספקת שרותי פיקוח וניהול פרויקטים. כמו-כן מספקת החברה שירותי הנדסה הכוללים חישובי כמויות, תמחור פרויקטים והכנת אומדנים לבניה למגזר הציבורי, המסחרי והפרטי.

פרויקטים מעניינים: אחד הפרויקטים שדרור גאה בו הוא פרויקט בוטיק ביוזמה פרטית משפחתית שביצעה החברה להשכרת יחידות דיור בקריות. דרור:"אני מאד גאה בפרויקט הזה. הוא הראשון שביצענו ביזמות ובימים אלה אנו מוסיפים לבניין קומה נוספת".

פרויקט נוסף הוא עבודות שיקום שביצעה החברה לבית מגורים שנשרף כליל בשריפה שפרצה בזכרון יעקב. "עבודות השיקום היו מאתגרות כיוון שכללו גילוח של המבנה מבפנים, תוך שמירת חלק קטן מהשלד החיצוני. מדובר בבית פרטי בהיקף של כ-250 מ"ר בנוי, שבשל מצבו הוגדר כמבנה מסוכן. למרות קושי לוגיסטי הצלחנו לשקם את המבנה בזמן קצר יחסית לפרויקט מסוג זה, ובמסגרות התקציב שהוקצו לנו, והתוצאה מדהימה".

אדם שהשפיע מאוד: "אמא שלי, מרים. היא התחננה שלא אכנס למקצוע אבל יכול להיות שבגלל אופיי המרדני נכנסתי. היום אני מאוהב במקצוע שבחרתי, כשמאז ועד היום אמי מהווה עבורי השראה. תמיד הסתכלתי עליה בהערצה. ענף הבנייה לא פשוט, קל וחומר לאישה שהקימה את החברה בימים ההם. היא חיה את השטח, שותפה להליך הבנייה על כל המשתמע. כנראה שזה מה ששמשך אותי לתחום. גם היום, כשהיא בת 71, היא עדיין בענף הבניין, משמשת כמאית פרויקטים ומלווה מגה פרויקטים בהיקפים גדולים".

שני חברים טובים מהענף: דרור: "יואב פישר, חבר ילדות ומקצוע, הנדסאי בניין ובעל חברת ניהול ופיקוח העוסקת בעיקר במסחר והרחבות בקיבוצים. חבר נוסף הוא מוניר וואטפה – מהנדס ביצוע מעולה שביצע פרויקטים מורכבים בארץ ובחו"ל. עם מוניר אני מתייעץ המון בהיבט המקצועי".

אירוע שהשפיע על הקריירה: דרור: "טיול אופנועים שעשיתי עם מוניר ויואב ב-2016, במהלכו קיבלתי החלטה להפסיק להיות קבלן בנייה. כשחזרתי לארץ התחלתי לעסוק בניהול ופיקוח בנייה".

פעילות התנדבותית: מתנדב כחובש במד"א  ומתנדב בעמותת Custom Angels – 'מלאכים נגד אלימות' של קהילת רוכבי וחובבי אופנועי קאסטום כבדים. הקהילה מלווה ילדים שחוו אלימות או חרמות ומעניקה להם גב ותמיכה, מרוממת את מצב רוחם של הילדים במטרה להעניק להם תחושת מסוגלות בכל מקום אשר בו ילכו. "אנחנו קבוצת אופנועי הארלי דיווידסון ברובנו ומשמים האחים הגדולים שלהם כמלווים וחונכים במטרה להעצים אותם".

יעדים לעתיד: "הגדלת פעילות החברה בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים והן בתחום הכמאות".