תחילת הדרך: במשך 25 שנה דפנה עובדת במערכת הבנקאית במגוון תפקידים ומוסדות פיננסים. את ניסיונה המקצועי רכשה במערך הנדל"ן של בנק לאומי. משם עברה מספר תחנות בדרך ושימשה מנהלת לקוחות בחטיבה המסחרית של הבנק, מנהלת לקוחות בנדל"ן של לאומי ומנהלת סיכוני אשראי לנדל"ן בבנק לאומי. בהמשך שימשה מנהלת סיכונים ראשית וחברת הנהלה בבנק ערבי ישראלי, מנהלת השקעות בנדל"ן בלאומי פרטנר, מנהלת סיכונים ראשית וחברת הנהלה בבנק ירושלים. מאז יוני 2018 היא משמשת ראש מערך בנייה ונדל"ן בחטיבה העסקית של בנק לאומי.

פרויקטים מעניינים: דפנה: "בשנים האחרונות ביצע בנק לאומי קפיצת מדרגה במימון פרויקטים נדל"ניים. אנחנו גאים היום להיכלל בבחירה הראשונה של לקוחות, שמכירים את פועלינו ויודעים שביכולתנו לתת להם פתרונות מקצה לקצה. הם מגיעים אלינו לא רק כדי לקבל הלוואה, אלא גם כדי להתייעץ. יש לי את צוות העובדים הכי טוב במערכת הבנקאית, וככל שתחום הנדל"ן גדל ונעשה מורכב יותר, כך המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי. יש לכולנו שנות ניסיון רבות, וזאת,  לצד מערכת בנקאית פיננסית ויצירתית, אנו מביאים לשולחן בכל עסקה היוצאת אל הפועל".

אדם שהשפיע עליך: דפנה: "בגלל שלא הלכתי במסלול אחד והקריירה שלי מגוונת, אז השפיעו עלי המון אנשים ומנכ"לים מכל סגנונות הניהול".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "המעברים שעשיתי ומגוון התפקידים שנגעתי הם שהשפיעו על הקריירה. בהרבה מקרים קיבלתי החלטה לא לפחד, לצאת מאזור הנוחות  וללמוד מחדש".

פעילות ציבורית/התנדבותית: דפנה: "אני מאמינה שצריך לחבר אחריות חברתית לעשייה הנדל"נית, הכרתי יזם חברתי מוכשר בשם יקיר שגב. שגב אחראי בין היתר להפיכת מועדון החשפנות "פוסיקט" ממקום של ניצול נשים לבית של פעילות חברתית. זאת בשיתוף החברה היזמית JTLV שרכשה את הנכס ואפשרה בו פעילות חברתית. הרעיון העומד מאחורי היוזמה הוא קבלת מבנים מחברות נדל"ן ועיריות והעמדתו לשימוש של עמותות, אמנים וארגונים לשינוי חברתי עד שהמתחם יעבור השבחה בשינוי תב"ע. כרגע שגב ושותפיו משכפלים את החזון שלהם בירושלים ובערים נוספות".

יעדים לעתיד: "להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ולאהוב את מה שאני עושה".