תחילת הדרך: בזמן לימודי הנדסת בניין עבד בחנות לחומרי בניין ברעננה. בשלב מסוים עבד כקבלן שיפוצים ותוספות בניה ובהמשך הפך להיות קבלן רשום לאחר מספר שנים התפתח לכיוון מפקח בניה  ועסק בפרויקטים מגוונים כגון שיפוץ מיוחד למלון הילטון תל אביב, בתים פרטיים, בנייני מגורים, בתי כנסת, מקוואות ציבוריים  ,חדרי ניתוח וקופת חולים הרצליה פיתוח מדיקל סנטר.
למעלה מ-20 שנה דויד מפקח בנייה מוביל בתחומו, משתמש בניסיונו הרב בעיקר בתחום הבתים הפרטיים החל מהקטנים ועד לבתים ברמות הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים מתחילת הבנייה ועד מסירת הפרויקט בצורה המושלמת.
דויד רואה חשיבות עליונה בכל פרויקט ובלקוחות הבוחרים בו בפרויקט הבנייה שלהם הדורש פיקוח מקצועי וליווי.

פרויקטים: פרויקט שביצע ברמת השרון הכולל בית היושב על חצי דונם בשטח בנוי של כ-500 מ"ר. הבית נבנה עם בטון חשוף וכולל המון אלמנטים ורמת גימור גבוהה.
פרויקט נוסף שביצע דויד נחלה ברשפון בשטח של 11 דונם. הפרויקט כלל בנייה של שני בתים לבני המשפחה, מבנה חקלאי המשמש לעמותה של נוער בסיכון, מבנה משרדי ובריכה ענקית ומיוחדת עם פיתוח מיוחד. "המקום הפך לגן עדן אמיתי והפרויקט כלל תשתיות רבות וביצוע ברמת איכות גבוהה", מסביר דויד.

אדם שהשפיע עלי: אודי אלמוג, איש עסקים  ואחזקת מבנים. "הוא האיש שפתח עבורי את הדלת. הוא האמין בי ונתן לי לבנות את ביתו ואח"כ תיווך ביני לבין המשפחה המורחבת שלו כך שהפכתי להיות מעין קבלן הבית שלהם. משם התפתחתי החוצה, אבל אין ספק שהוא היווה עבורי קפיצת דרך".

פעילות ציבורית: מתנדב בפנימייה לילדים בסיכון בירושלים

תחביב: ספורט. דויד משתתף בתחרויות איש הברזל, והוא עוסק בזה קרוב  ל-20 שנה. הוא התחרה בארץ ובעולם ובשבוע שעבר התחרה ב-IRONMAN בטבריה. דויד הוא גם סקיפר, בעיקר עושה שיט בכינרת.

יעדים לעתיד: העברת ניהול החברה לדור ההמשך על פי מורשתו ודרכו