תחילת הדרך: את הקריירה המקצועית החל אקשטיין בשנת 1991 בחברת א. דורי ועסק בתפקידי ניהול וביצוע. לאחר עשור עבר לחברת 'סולל בונה' ושימש מנהל אזור. בהמשך עבר לחברת 'האחים עופר', שם שימש כמהנדס ראשי בחברה. התחנה הבאה היתה בחברת 'אינג' בר יהודה' בתפקיד של סמנכ"ל הנדסה ולפני כתשע שנים הגיע לחברת 'גב-ים' כסמנכ"ל הנדסה. במסגרת תפקידו מנהל אקשטיין את מחלקת ההנדסה בחברה הכוללת קרוב לשבעה מנהלי פרויקטים.

פרויקטים מעניינים: הפרויקט המעניין ביותר שהחברה מבצעת כיום הוא מגדל המשרדים TOHA -2 סמוך לתחנת רכבת השלום בתל אביב. המגדל יבנה בצמוד למגדל TOHA-1 שאף זכה לתואר "המגדל הטוב ביותר במזרח התיכון ואפריקה", יתנשא לגובה של 77 קומות ויבנה בהיקף של כ-200,000 מ"ר בנוי.
פרויקט נוסף הנמצא בביצוע הוא 'פארק העברית' שבירושלים. מדובר בפרויקט המתבצע בשיתוף עם האוניברסיטה העברית בירושלים והרשות לפיתוח ירושלים ויכלול קמפוס הייטק-אקדמיה הראשון שיוקם בבירה בהיקף כולל של כ-254,000 מ"ר בנוי. המתחם מתוכנן כאקו-סיסטם ויהווה מקום מפגש לאקדמיה, עסקים ולתעשייה עתירת ידע.
כיום נמצאים בביצוע של חברת גב-ים מעל 12 פרויקטים בהיקף בניה כולל של מעל 600,000 מ"ר בעלות הקמה כוללת של כ-4.4 מיליארד שקל. מלבד זאת החברה פועלת להשביח ולקדם תב"עות למתחמים נוספים שישרתו אותה בשנים הבאות.

תחביב: שחיה במים פתוחים, הפלגה ביאכטות, יוגה וריצה

אדם שהשפיע מאוד: אורי דורי ז"ל. "הוא שהכשיר אותי ונתן לי את הכלים הראשונים וקווים לדמותו של מהנדס. אישיותו פיתחה ועיצבה אותי".

שני חברים טובים מהענף: מנכ"ל ובעלים 'דוד מהנדסים', ישראל דוד והאדריכל דני אוחנה שותף בכיר במשרד 'משה צור אדריכלים'.

אירוע שהשפיע על הקריירה: המינוי של אקשטיין כסמנכ"ל הנדסה בגב ים. "התפקיד פתח אותי להיכרות וידע נרחב של פרויקטים בהיקפים גדולים ומשמעותיים כגון הקמת דאטה סנטר, מפעלי תעשיה, מרכזים לוגיסטיים וקמפוסים של מלאכה. אלו עולמות שונים של בניה ממה שנחשפתי להם קודם לכן".

פעילות התנדבותית ציבורית: התנדב שנים רבות בארגון 'רוטרי ישראל' המאגד יזמים חברתיים ואנשי עשיה הפועלים למען הקהילה בהתנדבות. כיום משמש יו"ר הוועד המקומי של בית חנניה וחבר במליאה של המועצה המקומית חוף הכרמל.

יעדים ושאיפות לעתיד: "להשתלב בצמרת הניהולית של ענף הנדל"ן, ולהכשיר מהנדסים צעירים ולהמשיך לעסוק בהתנדבות ציבורית".