תחילת הדרך: את דרכו החל במשרד ”קוסט לב-ארי את פורר” (ארנסט –יאנג EY) כמבקר חשבונות, ולאחר מכן עבר לתפקיד מנהל כספים ב”בית התפוצות", ("אנו", כיום).
משם המשיך כסמנכ"ל מסחר ומדיה בקבוצת 'אדמון לתקשורת', שם רכש את רזי יסודות המקצוע, המסחר בטלוויזיה והרייטינג וכשנתיים לאחר מכן, ב-1994, הקים עם שותפיו, דרור קליסקי ומאיר בילט, את חברת אזימוט.
'אזימוט' החלה כמשרד פרסום והפכה תוך זמן קצר לאחד המשרדים המובילים בישראל בכלכלה בפרט בענפי הקמעונאות, בריאות ונדל"ן. בשנת 2,000 הצטרפה אזימוט לקבוצת באומן בר ריבנאי Publicis \ כיום חברת אזימוט מתמקדת בעיקר בניהול אסטרטגי שיווקי ומכירת נדל"ן, תוך פיתוח אסטרטגיות שיווקיות מבוססות טכנולוגיה.

פרויקטים מעניינים: קרת השיק וליווה פרסומית פרויקטים גדולים בכל הארץ כגון 'קריית הסביונים' של אפריקה ישראל (1500 יח”ד), 'סביוני רמת אביב' (350 יח”ד), פרויקט הפינוי והבינוי הראשון בישראל 'סנטרל הייטס בגבעתיים', 'וילאג' על הים' בראשל"צ” של שמשון זליג, שבירו בגני תקווה (250 יח"ד), נתנאל גולד פרימיום ביבנה ( 120 יח"ד), אביב בג' של קבוצת משה אביב (כ-350 יח"ד) ועוד.
ב-2018 חברה אזימוט לדניאל דר, והרחיבה את תחום הנדלן גם למכירות נדל"ן. כיום משווקת ומוכרת החברה בין היתר את 26 וילות של קבוצת נתנאל בתל ברוך בתל אביב בעלות מוערכת של כ-10 מיליון שקל לוילה וכן פרויקטים של התחדשות עירונית בצפון תל אביב.

אדם שהשפיע מאוד:  הקבלן והיזם שמשון זליג ז"ל. "הכרתי אותו ב-99' ומאז הוא היה כמו בן משפחה אצלנו. ראיתי עליו את חדוות העשייה והבנייה".

שני חברים טובים מהענף: האדריכל גיל שנהב ומיכה נתנאל, סמנכ"ל שיווק בקבוצת נתנאל

אירוע שהשפיע על הקריירה: העבודה בבית התפוצות. "כשהתחלתי בקריירה בבית התפוצות נתנו לי להוביל משימה להעברת תערוכה מרוסיה (לבוב) לישראל. הדבר היה בלתי אפשרי באותם ימים והמשימה נוהלה במבצע מטורף מהארץ וכללה יציאת משאיות בחשאיות מרוסיה, דרך פולין ומשם בדרך לא דרך לישראל. האירוע הזה שינה את התפיסה שלי והבנתי עד כמה חשוב להתעסק בנושאים חשובים ולהיות איש ביצוע ולא רק איש כספים. זה מה שהניע אותי לפרוץ קדימה".

תפקידים ציבוריים / התנדבותיים: חבר הנהלה פעיל, בעמותת 'יד התותחנים ועומד בקשר עם התותחנים הסדירים. עמותת "יד התותחנים" מאגדת בתוכה את ותיקי חייל התותחנים ופצועיו ואת בני המשפחות השכולות.
קרת גם משמש מבקר פנים של "מכון חץ לחשיבה צבאית מתקדמת". כמו-כן נמנה על חלק  מצוות ההקמה של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה  ILGBC ומרצה במוסדות אקדמיים.
יעדים לעתיד: "בריאות טובה ולהמשיך להיות חלק בלתי נפרד מבוני הארץ".