תחילת הדרך: החל בגיל 22, בשנה השלישית ללימודיו, כאדריכל במשרד אדריכלים של המרצה שלו, אלכסנדר סופוניצקי. שנתיים לאחר מכן, הוא כבר ניהל צוות אדריכלים תחתיו. ארבע שנים לאחר מכן, התמנה למהנדס ראשי ב'קבוצת מזרחי', חברה קבלנית/יזמית ובגיל 33 החל תפקידו כסמנכ"ל ביצוע בקבוצת חג'ג'.
בשנת 2016 הקים חברה בבעלותו שמנהלת ובונה פרויקטים להתחדשות עירונית. כמו-כן החברה אחראית על השלמת אלפי יחידות דירות ושטחי מסחר ומשרדים, הקמת עשרות פרויקטים בהיקפים של מיליארדי שקלים.
במהלך השנים ניהל עשרות פרויקטים מסוגים שונים ומגוונים, ביניהם: מבנים ציבוריים, משרדים, מרכזים מסחריים ופרויקטים למגורים. "הניסיון הרב שנצבר בתחום היזמות, התכנון, הבנייה, ניהול והוצאה לפועל של פרויקטים רבים, הוא שהוביל לגיבוש הגישה הייחודית של החברה", מסביר בועז.

פרויקטים מיוחדים: פרויקט הראשון שניהל מטעם 'קבוצת ברן' בהיקף של 1.5 מיליארד יורו. מדובר בפרויקט מורכב ומעניין שהוקם בהיותו סטודנט כששהה ברוסיה. "במרבית העבודה טסתי והגעתי לספקי טכנולוגיה לפרויקט מספרד, ארה"ב , גרמניה  וישראל – על מנת לתאם בין כל הספקים והקבלנים. בסופ"ש הייתי חוזר לארץ".
פרויקט שני במורכבותו הינו פרויקט 'מגדלי הצעירים' מטעם קבוצת חג'ג'. בועז: "מדובר בפרויקט מורכב ביותר שכלל התעסקות מול משרדי הממשלה ולחץ של 500 דיירים שממתינים למפתחות. בו זמנית נדרשתי להתמודד עם התחייבויות של יזמים בלתי צפויות כגון העתק סיב אופטי, פריצת מי תהום וביצוע מורכב, וכל זה עם תקציב שלא ניתן לפרוץ".

אדם שהשפיע עלי מאוד: האדריכל אלכס סופוניצקי. "מרצה בלימודי אדריכלות ומעסיק ראשון שנתן לי הזדמנות להוביל ולנהל צוות אדריכלים בפרויקטים גדולים ומפוארים. הוא זה ש"פתח את עיני" לכך שיש בבנייה עוד תחומים למעט תכנון אדריכלי".

שני חברים טובים מהענף:  מנכ"ל חברת 'ניו ארה יזמות',  ומנכל חברת 'אי ריל יזמות', דניאל טטרו

אירוע שהשפיע על הקריירה: "המעבר מאדריכלות לתחום הניהולי, בתמיכה של המרצה המיתולוגי שלי".

יעדים לעתיד:  להקים משרד אדריכלים שיפעל בשיתוף חברות נדל"ן במגה פרויקטים ולהיכנס לתחום התשתיות.