תחילת הדרך: עם סיום לימודיו החל לעבוד במשרד מהנדסים בנתניה 'ארתור לבנטר', משרד ששימש לתכנון, ניהול וביצוע. במשך 10 שנים הוא עבד שם ובהמשך עבר לחברת שיכון ובינוי כמנהל פרויקט ומנהל אזור, סה"כ כ-13 שנה. לפני כארבע שנים הגיע לחברת 'מנרב פרויקטים' (היום ICR) כסמנכ"ל הנדסה.

פרויקטים מעניינים: כמהנדס צעיר אחד הפרויקטים הראשונים שביצע היה הקמת מאגר מים תת קרקעי עם בטון דרוך באופן אופקי ואנכי. פרויקט ייחודי בכל קנה מידה, בעיקר למהנדס מתחיל.

פרויקט שני אותו ביצע בהיותו מנהל אזור בחברת 'שיכון ובינוי'. אז ניתנה לו הזכות לתכנן ולבצע את הבניין הראשון בארץ שקיבל תו תקן ירוק ( כרכור). "זו הייתה עבודה שפרצה דרך בתחום לצד צוות יועצים ומבצעים שהכל היה חדש לכולם. במכון התקנים תלויה לדעתי עדין התמונה של צוות המכון שבא לבדוק את המבנה לצורך קבלת האישור".

אדם מהענף שהשפיע: "ללא ספק ארתור לבנטר הבוס הראשון שלי, שלקח אותי מיד עם סיום הלימודים האמין בי, ולימד אותי רבות. בייחוד הטמיע בי את החשיבה כי פרויקט בונים ביחד (יזם, פיקוח, קבלן), אחרת זה לא יעבוד".

שני חברים טובים מהענף: שרית צולשיין – מהנדסת העיר גבעתיים, שלומי בוקוב – לשעבר סמנכ"ל הנדסה מיתולוגי של שיכון ובינוי נדל"ן, בוס שלי למשך 6 שנים".

יעדים לעתיד: הרחבת המשפחה – נכדים.