על קבוצת גבאי: קבוצת גבאי נוסדה בשנות ה-80 וכיום נמנית עם חברות הבניה הוותיקות והמובילות בענף הנדל”ן בישראל. הקבוצה משפחתית, בחלקה ציבורית ומחזיקה גם בסיווג קבלני ג'5, המתפקדת כיזם וכמבצע בפרויקט ולה ניסיון עשיר ביזמות, בנייה ושיווק פרויקטים. הקבוצה מהווה שחקן משמעותי גם בעולם ההתחדשות העירונית ומקדמת אלפי יחידות דיור בפרויקטים ברחבי הארץ. נכון לספטמבר 2020 הון החברה עמד על מעל 230 מיליון שקל.
פרויקטים מעניינים: קבוצת גבאי הטביעה חותם על עשרות פרויקטים נדל"ניים, אך טובול מעדיף לבחור את אלו הציבוריים דווקא, שהלקוח הוא מדינת ישראל. כך למשל קריית ממשלה שהקימה הקבוצה באשקלון הכולל גם מסחר ומשרדים בהיקף של כ כ-7,000 מ"ר בנוי ברחוב כצנלסון בעיר. לצורך ביצוע הפרויקט נדרשה החברה לעמוד בלוחות זמנים צפופים תוך פיקוח ובקרה הדוקים של הדיור הממשלתי שאמון על ההשכרה וההקמה של הפרויקטים לשימוש משרדי הממשלה השונים.
פרויקט נוסף הוא קומפלקס מגורים באשדוד הנמצא בבעלות הקבוצה וכולל כל 200 יחידות דיור. הקומפלקס מושכר למשרד הקליטה ומשמש מקבץ דיור לעולים חדשים.
חבר טוב מהענף: האדריכל הראשי של הקבוצה, אבי ארבל. השניים מכירים עוד מבית הספר היסודי ואח"כ כל אחד פנה לדרכו. לאחר שנים דרכיהם נפגשו שוב ומזה כ-6 שנים אבי עובד צמוד לטובול בחברה.
אירוע שהשפיע על הקריירה: התהליך הארוך ועיקש של המשפחה שהחליטה להפוך את החברה מחברה פרטית קטנה שבונה עשרות דירות בודדות בשנה לחברה פרטית וציבורית בחלקה שבונה כיום כ -1,200 יחידות דיור. אירוע מכונן.
תחביבים: גלישת גלים וסנובורד
מוטו: לשאוף להיות חוד החנית
שאיפות לעתיד: להיות בין קובעי סדר היום, לשנות את תרבות הבניה וקבלת ההחלטות בתעשייה.