תחילת הדרך: הוא נחשב אדם טכני ולכן לאורך כל שנותיו, כבר בעודו צעיר, ידע שהוא הולך להיות מהנדס. לאחר הצבא עשה טיול בדרום אמריקה וארה"ב ולאחר מכן חזר ללימודי הנדסת בניין. גם אז, תוך כדי לימודיו האקדמאיים, לא בזבז את זמנו ועבד כמתרגל קורס חומרי בניין כך שבסוף שנתו השלישית החל לעבוד כמהנדס ביצוע בחברת 'עץ השקד'. עם נתונים כאלה המשיך קחן לסלול את דרכו המקצועית כשהתקבל כמנהל ביצוע בחברת 'דניה סיבוס' ומשם התקדם למנהל פרויקט ומנהל פרויקטים בכיר.

שביקש לחפש אתגר, עבר לניו יורק לחברה יזמית אמריקאית בשם 'אדם אמריקה' ועבד שם במשך שלוש שנים כמנהל פרויקטים. ב-2014 חזר לישראל להקמה של עסק עצמאי לניהול פרויקטים ולפני כשנתיים, בתחילת 2020, הוציא רישיון קבלן והחל לעבוד בביצוע בנוסף לניהול פרויקטים בעיקר באזור המרכז.

כיום חברת 'ארז קחן הנדסה וניהול פרויקטים' היא בעלת ניסיון בינלאומי של 14 שנה בניהול פרויקטים נרחבים בארץ ובעולם, וילות יוקרה, משרדים, מכרזים, התחדשות עירונית, ומתחמי מסחר גדולים. מהלך העבודה מתבצע בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות, תוך שקיפות מלאה.

פרויקטים מעניינים: אחד הפרויקטים המאתגרים הוא  247 N-7 – פרויקט בוויליאמסבורג שבניו יורק הכולל 169 דירות עם חזיתות של בטון חשוף. מדובר באחד הפרויקטים שביצע קחן במדינה זרה ובתנאי מזג אוויר חריגים שלא רגיל אליהם.

פרויקט נוסף הוא וילה של 900 מ"ר בנוי בפתח תקווה על מגרש של דונם. הפרויקט בבעלות תושב חו"ל נוהל בשלט רחוק מול הלקוח.

אדם שהשפיע מאד:  אביו, אבי קחן. "לימד אותי שרק בעבודה קשה מגיעים להישגים".

שני חברים טובים מהענף: אסף עברון מנכ"ל חברת 'פורמה פרויקטים', מקבוצת דניה. "אסף היה מנהל שלי והפך להיות חבר". אדם נוסף הוא הקבלן אסף דולה, "כשהייתי מנהל פרויקטים אסף הגיע אלי לחניכה של פרויקט הגמר שלו. נשארנו חברים".

אירוע שהשפיע על הקריירה: הנסיעה לניו יורק. "לניו יורק הגעתי דרך המלצה של מכר רחוק, שהציע לי להגיע לראיון עבודה בניו יורק. ביום ד הוא התקשר ובמוצ"ש כבר הייתי על מטוס. לעבודה לא התקבלתי אבל בזכותם הגעתי לאמריקה. כשנחשפתי לשיטות הבנייה שלהם וצורך ההתנהלות, ידעתי שפה אני רוצה להתמקצע".

פעילות התנדבותית: בעבר היה מנחה קבוצות בעמותת 'אור ירוק' לשינוי תרבות הנהיגה

יעדים לעתיד: להמשיך לבצע בתי יוקרה ברמה גבוהה, ומשרדים.