תחילת הדרך: עוד בהיותו סטודנט עבד סימון בחדר העסקאות של בנק מזרחי טפחות ובהמשך השתלב בסקטור הנדל"ן של הבנק. לאחר 6 שנות פעילות הוא הגיע לנקודה בה חיפש משרה מאתגרת יותר. כשראה מודעה למשרת כלכלן בפיתוח העסקי של חברת אפריקה ישראל מגורים, הוא מיד הגיש מועמדות והתקבל. משם התקדם להיות מנהל מחלקת בקרה בחברה ובהמשך כיהן כארבע שנים כמנהל הכספים בחברה. בחמש וחצי השנים האחרונות הוא משמש מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית, חברת הבת של אפריקה ישראל מגורים.

פרויקטים מעניינים: אפריקה התחדשות עירונית' החלה את פעילותה כחברת בת קטנה שעסקה בעיקר בפרויקטים נקודתיים וקטנים. היום החברה היא המובילה בתחום ההתחדשות העירונית. הפרויקט הראשון שקידם את החברה הוא פרויקט התחדשות עירונית ברחוב סן-מרטין בירושלים להריסת 34 יחידות דיור ובנייה של 122 דירות תחתן. הפרויקט הזה חיזק את האמון ביכולות החברה והוביל את סימון לקדם יוזמות גדולות יותר כגון פרויקט פינוי-בינוי לבנייה של 1,070 יחידות דיור בירושלים, פרויקט פינוי-בינוי לבניה של כ-550 יח"ד בקרית-אונו ופרויקטים מעניינים נוספים כמו זה שנחתם לאחרונה לבניה של 780 יחידות דיור בנתניה. בסה"כ לחברה כיום מעל 8,000 יח"ד בשלבי בניה ותכנון שונים.

תחביבים: ריצה, קריאת ספרים וטיולים

אנשים שהשפיעו עלי: "אפריקה ישראל מגורים זה הבית שלי. בסופו של דבר אני לומד מכל אדם, החל מנדב גרינשפן, סגן יו"ר אפריקה ישראל לשעבר , אורן הוד מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים לשעבר, שנתן לי הזדמנות והאמין בי. כסטודנט, אני הושפעתי מדרכו של איתמר דויטשר (כיום מנכ"ל קבוצת אלקטרה). ראיתי את התפיסה והחזון החדשני שלו כבר לפני 10 שנים. כיום אפשר ללמוד המון מבעל הבית החדש לוקסי (יעקב לוקסמבורג) שהביא רוח חדשה לחברה".

אירוע שהשפיע על הקריירה: עזיבת ענף הבנקאות ומעבר ליזמות.

מוטו: "תמיד ללמוד, תמיד להוביל ולהיות בחזית העשייה"

שאיפות לעתיד: "לנהל מערכת גדולה עם חזון של צמיחה, תוך הטבעת חותם בתעשייה".