תחילת הדרך: היא החלה כמעצבת פנים לפני כ-30 שנה, אך לפני 15 שנה, כמי שדוברת שש שפות בשפת אם, היא החליטה החלטה אסטרטגית להתמקצע ולעבוד בעיקר עם קהל תושבי החוץ הרוכש דירות בישראל. כיום הסטודיו שבבעלותה מתמחה בעיצוב פנים יוקרתי בלעדי בהזמנה אישית ומספק פתרונות עיצוב מתקדמים לעיצוב הבית. אנט שמה דגש על סטנדרטים בלתי מתפשרים, בהזמנת רהיטים, תכנון נגרות ושיפור פריסת החלל. בסטודיו שבבעלותה מועסקים חמישה עובדים, והוא זכה לשלל פרסים בהתמחות בעיצוב פנים יוקרתי. אחד המאפיינים הבולטים בעיצוב של אנט הוא הסגנון המעודן והאלגנטי.
אנט: "אני מתמחה בעיצוב דירות עבור תושבי חוץ ומעצבת להם בעיקר דירות נופש לחגים. למדתי להכיר את הצרכים שלהם, הם רואים את הדירה שלהם בישראל כנכס שאמור לשרת עבורם כחדר בבית מלון. היות וכך, הדירה כוללת את כל הפסיליטיז שיש עם השקעה כבדה מאד שיכולה להגיע לכ-25 אלף שקל למ"ר לעיצוב, הרבה יותר מדירות האם שלהם בהוליווד, ניו יורק או אירופה".
פרויקטים מעניינים:  לאחרונה עיצבה אנט דירה לדוגמא ליזם, במטרה שתשמש אותו כתצוגה לרוכשים פוטנציאלים. בפועל, היזם "התאהב" בדירה והחליט לרכוש אותה עבורו. מדובר בדירה בשטח של כ-180 מ"ר, כאשר בעיצוב שנעשה בה הושקעו כ-20 אלף שקל למ"ר.
פרויקט נוסף של אנט הוא אחוזה שעיצבה בהרי ירושלים. מדובר על בית בהיקף של כ-2,000 מ"ר בנוי על שטח של כ-8 דונם. "בעלי הבית התחילו עם אדריכלית מסוימת ואז עזבו אותה כך שנאלצתי להיכנס לנעליה. זה היה פרויקט מאתגר מאד שנמשך כשנתיים וחצי. במהלך העבודות נאלצתי בין היתר להתמודד עם תוכנית חלוקה קיימת. כך למשל, בבית היה מרתף בשטח של כ-80 מ"ר שכל המערכות התנקזו שם, כך שלא ניתן היה לייעד את החדר למטרת מגורים ממש. בסופו שך דבר עיצבתי במקום חדר ביליארד".
אדם שהשפיע מאוד: אבי, יונה שרייבר. "היושר שלו, הדבקות במטרה, האומץ, חוסר הוויתור בשום דרך והשאיפה למצוינות הם שהתוו את דרכיו, ואת כל זה הוא הנחיל לי".
חברים טובים מהענף: רון יקר, מנכ"ל חברת אולטימה סטודיו וברוך יצחק, "קבלן צעיר נמרץ ומצטיין, שואף למצוינות ומאד מדויק".
יעדים לעתיד: "אני מאד רוצה לתכנן ולעצב יאכטה, להמשיך לעשות מה שאני עושה לעוד הרבה שנים".