תחילת הדרך: בשנת 94' התבקש לשווק פרויקט יזמות של המשפחה בתל אביב. במסגרת תפקידו נדרש למצוא חברת ניהול ואחזקה לתחזוקת המבנה. לאחר חיפושים ושיבוצים של חברת ניהול, ולאור חוסר שביעות רצון של היזמים, החליט להקים חברת ניהול שהמוטו שלה היה: "אני יודע מה שאנחנו מחפשים".
כך הוקמה חברת הניהול שבבעלותו. לימים התמקצע בתחום, למד את מניפת התחומים שנושקים לתחום ניהול, תפעול ותחזוקת מבנים, ולאחר מספר שנים הוקמה חברה ראשית שעוסקת עד היום בניהול ותחזוקת מבנים עם התמחות למבני יוקרה, מבני בוטיק, מבנים בעירוב שימושים והתמחות במבנים בסביבה ימית.
בנוסף השתלב אמיר כיועץ בכיר בתחום ובין לקוחותיו ניתן למנות את קמפוס wix, אזורים לוינג – דיור להשכרה ארוכת טווח, בנייניי העיר הלבנה, רשת מלונות "ישרוטל", קבוצת סופרין, בינת נכסים וקבוצת ב.ס.ר.

פרויקטים חשובים: בעשור האחרון מקדיש אמיר את מלוא זמנו לייעוץ והוראה בתחום לקהלים נוספים מתוך שליחות וצורך עצום בחברות ניהול ותחזוקה לענף הנדל"ן במדינת ישראל. כמו-כן אמיר שותף לכתיבת מדריך לתכנון מוטה תחזוקה של משרד השיכון והבינוי ובימים אלו את המדריך למתאכלס של הרשות להתחדשות עירונית.

כמו-כן, ליווי רשת "ישרוטל" בכל הקשור למלונאות שמשלבת מגורי יוקרה. "פרוייקט מיוחד ומהווה אחד מהעוגנים בפן המקצועי".

מיזם נוסף שהיווה עבורו סמן דרך משמעותי, הוא עבודה משותפת עם חיים אריאל, מחלוצי עולם התפעול ותחזוקת מבנים. "את חיים הכרתי בליווי פרויקט מגדל השחר בגבעתיים ,חיים ליווה את מגדל המשרדים כיועץ ואמיר כיועץ מתחם המגורים. זו היתה אבן דרך חשובה בעולם הייעוץ ובעיקר הבנה שאם שמים את האגו בצד ניתן לשתף פעולה ולהגיע לתוצרים גבוהים".

אנשים שהשפיעו עלי מאד: "ג'וליו חסן (חמי היקר). יזם נדל"ן ותיק שבחוכמת החיים שלו לימד ומלמד אותי רבות. בהתפתחות האישית שלי אני חייב לו קרדיט גדול. אדם נוסף הוא מנחם אורן, יזם נדל"ן ותיק שהכיר לי את עולם הנדל"ן בעיקר בתחום מגורי היוקרה. כמו-כן אשתי דבורה. היא המנוע שמאחורי הקלעים שבכל קפיצה בהתפתחות העסקית. בכל רגע של פחד או התמודדות ידעה לאפיין ,לשאול ,לפוגג, ואפשרה לי לעלות לרמה הבאה בקריירה המקצועית. נוספים הם ילדי היקרים, עידן ושני התומכים בי ומפרגנים".

שני חברים טובים מהענף:  שרית אלט, מנכ"ל מכללת מרכז הבניה הישראלי. "שרית היא שותפה להצלחה. לא נחה לרגע ויחדיו אנחנו צועדים ומקדמים תכנים והשתלמויות. השני הוא ערן רולס, איש יקר מאד, מודל ליצירה, התחדשות וחדשנות, sky is the limit".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "בשנת 2017 עברתי התקף לב , זה היה "wake up call" עבורי ומאותה שנה העמקתי ופיתחתי יותר את עולם הייעוץ".

פעילות התנדבותית: "במשך 13 שנה התנדבתי במערכת החינוך ברמת השרון ובניהם גם יו"ר ועד ההורים של כלל בתי הספר ברמת השרון. כמו כן חבר דריקטוריון רשת המרכזים הקהילתיים ברמת השרון. במסגרת פעולותיי קידמתי פרוייקטי בינוי במוסדות החינוך, ביניהם גינות קהילתיות, הוספות מבנים, שיפוצים נרחבים והיום ילדים רבים נהנים מכך. כמו-כן, במסגרת פועלי שמח לעזור ולקדם פרוייקטים מיוחדים כגון שיפוץ כ-20 קרוואנים של מכינת עין פרת שהיו במצב תחזוקתי ירוד. איטום תקרת בית כנסת ופעולות אחרות לזולת בשיתוף פעולה של קבלנים אחרים חברים למקצוע".

יעדים לעתיד: "להמשיך ולקדם את עולם ההכשרות המקצועיות בתחום ולהמשיך ולשלב את הידע והניסיון שרכשתי בקרב לקוחות ופרויקטים נוספים. כמו-כן לקדם רגולציה נבונה בענף, להקים מכללה להכשרה מקצועית לעובדי ניקיון ולקדם שיתופי פעולה עם גורמים מקצועיים בחו"ל".