תחילת הדרך: אלדד החל את דרכו המקצועית במשרד לתכנון כבישים, חברת ד.א.ל תל אביב. משם עבר לביצוע לחברת סולל בונה לתחום המגורים ובהמשך השתלב בחברת 'אשטרום אינטרנשיונל' כמהנדס ואחראי על פרויקטים המבוצעים ברומניה. התחנה הבאה היתה בחברת IMS של אשת העסקים ירדנה עובדיה. במשך 10 שנים שימש אלדד כמהנדס החברה והיה אחראי על הקמת בתי חולים במערב אפריקה בגינאה המשוונית.

פרויקטים מעניינים: עבודתו כמהנדס בחברת IMS. "בתי חולים הוקמו בתקופה של כשנתיים בעבודה מאומצת הכרוכה בלוגיסטיקה לא פשוטה והרבה אתגרים בדרך, אבל עם סיפוק אדיר בסוף כל פרויקט כשבית החולים עובד בצורה שוטפת".

בימים אלו חברת סלע אביב מקבוצת סלע בינוי מתחילה בביצוע פרויקט מיוחד של מבנה תעשיה גדול, אותו היא מבצעת באשדוד. "עבודת הצוות בהערכות לביצוע הפרויקט מרתקת ואני גאה להיות חלק מצוות נהדר שהולך להוביל את הפרויקט".

אדם שהשפיע עליי מאוד: אביו, מוקה פוירשטיין ז"ל. "אבא חשף אותי למקצוע ,התווה לי את דרך החשיבה ואת התפיסה הניהולית עוד מילדות".

חברים מהענף: "אורי נעלי, מנכ"ל החברה. יצא לי להכיר את אורי מקרוב בשנה האחרונה. מהנדס במקצועו, אדם מקצועי, יסודי וערכי ביותר.

אדם נוסף הוא אודי גלעדי-אדריכל מעולה, ואדם מקסים שיצא לי להכיר בדרך".

אירוע שהשפיע על הקריירה: פוירשטיין: "הרגע בו גב' ירדנה עובדיה נתנה לי את המושכות להוביל את ניהול הקמת בתי החולים באפריקה כשהייתי בן 33 –מהנדס צעיר. ירדנה האמינה בי, ולמרות שלכאורה היה לי ניסיון מוגבל, בחרה בי לנהל את תחום ההנדסה בחברה. אחד הדברים שלמדתי מירדנה היא החשיבות של העמידה בלוחות הזמנים צפופים ומציאת פתרונות יצירתיים. בתנאים כמעט בלתי אפשריים בנינו בתי חולים מפוארים, המשרתים אוכלוסיות שמעולם לא חלמו לקבל שירותי רפואה. אני גאה בכך מאד".

פעילות ציבורית / התנדבותית: מתנדב בעמותת הכדורסל של קבוצת מרנין טבעון. "כאחד שגדל בתחום הכדורסל, כשחקן מקצועי, אני מאד קשור לענף. כדורסל הוא ספורט נהדר וקבוצתי, שמפתח ערכים של עבודת צוות, מסירות, דבקות ביעדים וחברות. אני נהנה לראות בני נוער שמוצאים ענין ומשקיעים עבודה קשה כהכנה לחיים האמיתיים. בסוף היום אני גם נהנה לראות משחק כדורסל טוב".

יעדים לעתיד: "לקדם את החברה שבה אני נמצא, לסייע לה בתחומים הקיימים ובפיתוח תחומים חדשים הכוללים פרויקטים הנדסיים מאתגרים בארץ ובחו"ל. מדובר בחברה עם אנשים מדהימים, תשתית ארגונית רחבה וחזקה שכל הזמן מתייעלת ומתקדמת. מבחינתי השמים הם הגבול ולאן שנחליט לקחת את זה לשם נגיע".