תחילת הדרך: לאחר שירותו הצבאי בלבנון טס לארה"ב ושם למד באוניברסיטה של לוס אנג'לס. לאחר מכן חזר ארצה ושימש כתעשיין במשך 14 שנה כשהוא מנהל מפעל ייצור של כלי יהלום לתעשייה.
בפרויקט שיפוץ של חבריו מצא עצמו מנהל קבלנים ובעלי מקצוע. מה שהניע אותו להיכנס לענף זה האהבה ליצירתיות ולניהול ולכן החל את לימודיו בטכניון בניהול ופיקוח פרויקטים.
החברה שבבעלותו החלה בבניה של תחנות דלק, ניהול ופיקוח מבני מסחר, תשתיות ומוסדות ציבור. ב-15 השנים האחרונות הוא מתמקד בעיקר במגזר הפרטי בהקמה וניהול וילות עם מיטב האדריכלים, החל מדירות במגדלים ובתים צנועים עד לווילות ענק בהרחבות ונחלות. בין האדריכלים איתם הוא עובד ניתן למנות אתדן והילה ישראלביץ', ניבה לייכטר, אירה גפני-שריג ועוד רבים אחרים.

פרויקטים מעניינים: בית של כ-600 מ"ר בנוי היושב על שטח של שלושה דונם עם בריכה. בית נוסף באזור השפלה, כ-500 מ"ר בנוי בנחלה בשטח של כ-15 דונם הכולל שלוש בריכות.

תחביב: רכיבה על סוסים ומגדל שני סוסים, שחיה שלוש פעמים בשבוע.

שני חברים טובים מהענף: מפקחי הבניה, יוסי עמית ואורן צרפתי.

פעילות ציבורית: היה מעורב בשמונה השנים האחרונות כדירקטור בוועד המנהל של תנועת הנוער של 'האיחוד החקלאי', שימש כיו"ר ההנהגה הבית ספרית של בית הספר 'חובב' בבני ציון ויו"ר ועדת נוער של חובב 'בני ציון' לשעבר.

יעדים ושאיפות לעתיד: "להמשיך לעבוד בנועם ולתת שירות טוב ללקוחותיי ברמה האישית".