תחילת הדרך: כשסיים את לימודיו בטכניון החל לעבוד בחברת הבניה 'צביקה יהודה', ולאחר כשלושה חודשים שהוא בענף החל לנהל את הפרויקט הראשון שלו. במשך 7 שנות עבודתו בחברה ניהל ארבעה פרויקטים, רובם למגורים ובית אבות אחד. חברת צביקה יהודה היא שהכירה לטובול את אתר הבניה ובמסגרת עבודתו למד מהו ביצוע בפרויקט נדל"ני.
בהמשך עבר לחברת 'סולל בונה', שם עבד 9 שנים וניהל ארבעה פרויקטים, תוך שהוא רוכש ניסיון בניהול פרויקטי בניה. הצעד הבא היה בחברת 'סיון ביצוע' כשבמשך כשמונה שנים ניהל בעיקר פרויקטים למגורים. לפני כעשר שנים הוצע לו לעבור לחברת 'קרסו נדלן' ולהיחשף לתחום היזמות בנדל"ן ולפני כשלושה חודשים מונה לסמנכ"ל הנדסה בחברה.
פרויקטים מעניינים: פרויקט אומאמי של 'קרסו נדלן' בקרית אונו הכולל שישה בנייני מגורים בני 33 קומות. טובול: "מה שמייחד את הפרויקט, מלבד התכנון האדריכלי  הייחודי, זה ההתקשרות שלנו עם תאגיד סיני בינלאומי ,חברת BCEG  , אחת מהגדולות בעולם.  נדרשנו להיחשף להתנהלות תרבותית והרגלי עבודה וניהול שונים מאלה שמוכרים ונהוגים בארץ. ההתקשרות עם החברה הסינית הייתה מאתגרת מאד, משלב המו"מ ועד ליציאה לביצוע וכדי לגשר על פערי התרבות נעזרנו במומחה לענייני סין מאוניברסיטת תל אביב שתדרך אותנו כיצד יש להתנהל מולם. מבחינת תכנון קונסטרוקטיבי, הפרויקט נחשב לאחד הגבוהים בארץ שנבנה ממעטפת מלאה של אלמנטים טרומיים. בימים האחרונים קיבלנו טופס 4 לבניין הראשון".
פרויקט "חלומות גבעתיים" של חברת סולל בונה. טובול: "מדובר בפרויקט שתוכנן בבניה קונבנציונאלית, בשיטת ברנוביץ', אך כדי לקצר תהליכי ביצוע  ולהגדיל את הרווחיות החלטתי לשנות את שיטת הביצוע  לשיטה מתועשת, בניה טרומית, המבוססת על הרכבה מהירה של חלקים. זה אחד הפרויקטים שרשם הצלחה מדהימה, מבחינת איכות, ביצוע ולו"ז וזכה לביקורים של קבלני ביצוע רבים".
תחביב: רכיבה על אופניים וקריאת ספרים
אדם שהשפיע מאוד: "משה רג'ואן – ממנו למדתי שניתן להשיג מטרות מבלי לנהל מלחמות, תוך  שת"פ, הבנה ודרך ארץ. אדם נוסף זה סיוון ברקוביץ, שאת כל עולם הפיתוח למדתי ממנו. כל יום  במחיצתו השכלתי ללמוד דברים חדשים ולהרחיב אופקים".
חברים טובים מהענף: "שחר חבוב מנהל מחלקת תכנון בקרסו נדל"ן – אנחנו עובדים יחד כ 10 שנים מפרים זה את זה ברמה האישית והמקצועית ,קרן דנון בעלת חברה לניהול וקידום תהליכים סטטוטוריים וגלעד כהן מנהל פרויקטים ב-BIG.
מוטו: השקעה, דבקות במטרה והתמדה בהכרח תוביל לתוצאות טובות.
יעדים לעתיד: "להוביל את מחלקת ההנדסה בקרסו להצלחה, עם צבר פרויקטים של אלפי יחידות דיור לשנים הבאות".