תחילת הדרך: התחיל את דרכו בענף הנדל"ן כמנהל פיתוח עסקי בחברת נצבא. פעל לקידום מגה פרויקטים בתחומי המגורים, המלונואות, המסחר והתחבורה. במסגרת תפקידו היה אחראי לקידום תב"עות והוצאת היתרי בניה בפרויקטים שונים וכן טיפול במגוון רחב של נכסים מניבים. בהמשך, הקים ועמד במשך שנים רבות בראש אגף ההתחדשות העירונית בחברה ציבורית מובילה בתחום והוביל מתחמי ענק לפרויקטים של פינוי-בינוי.

כיום משמש טישל מנכ"ל בחברת 'דמרי גלים', המובילה את תחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב ומקדמת למעלה מ-30 פרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) ופינוי בינוי ותמ"א 38/2 (הריסה ובניה).

פרויקטים מעניינים: בשנים האחרונות קידם טישל עשרות רבות של פרויקטים מסוגים שונים, החל מפרויקטים של הריסה ובניה של בניין בודד וכלה במגה פרויקטים שכוללים פינוי של מאות דירות קיימות והקמת מאות רבות של דירות חדשות במקומן. הייחוד בפרויקטים אלו הוא שאף פרויקט אינו דומה לפרויקט אחר, בכל פרויקט תמצא מורכבות ואתגר שונים.  המשותף לכולם, הוא שפרויקט שמבוצע מראשית דרכו בצורה מקצועית, הגונה, תוך שיתוף של הדיירים הוותיקים – הוא פרויקט שיצליח ויגיע לקו הסיום.

אדם מהענף שהשפיע מאד: תחום ההתחדשות העירונית הוא תחום מורכב ומאתגר אשר משלב דיסציפלינות רבות ומחייב מקצועיות גבוהה מאוד לצד אנושיות ונגישות. איל מאמין שהשילוב מתאפשר רק באמצעות צוות יעודי ומיומן שמלווה את הפרויקט מראשית דרכו ועד השלמתו. לכן, העובדים שאותם הכשיר, בעבר ובהווה, הם אלה שאפשרו לו להגיע להישגים יוצאי דופן בתחום ההתחדשות העירונית והם גם אלו שהשפיעו עליו באופן המשמעותי ביותר.

אירוע שהשפיע על הקריירה: אחד המקרים שזכורים לטישל היטב הוא מקרה בו הצליח לשכנע בעל חנות בפרויקט פינוי בינוי גדול לחתום על הסכם הפינוי בינוי. מדובר במקרה בו בעלי החנות הפעילו חנות מוכרת במשך עשרות שנים וחששו מאוד לפרנסתם עקב קידום הפרויקט. לאחר פגישות רבות, הקשבה לנושאים שמטרידים אותם ומציאת פתרונות מתאימים, בעלי החנות השתכנעו לחתום על ההסכם והדבר אפשר באופן סופי את הוצאתו לפועל של פרויקט פינוי בינוי לפועל. "האירוע הזה לימד אותי כבר בראשית דרכי בתחום, כי אין קיצורי דרך ורק יחס אישי, סבלני וענייני לחששות של הדיירים הוותיקים יאפשרו להוציא לפועל פרויקטים מורכבים כאלה. המקרה הזה משמש עבורי עד היום דוגמא משמעותית".

פעילות ציבורית/התנדבותית: משתף פעולה בהתנדבות עם הכשרות יעודיות בתחום ההתחדשות העירונית במסגרת מוסדות אקדמיים שונים ושמח להעניק הזדמנות ללמידה והתנסות מעשית לסטודנטים שמתעניינים בתחום.

יעדים לעתיד: להמשיך להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בצורה מקצועית, חדשנית ומכבדת.