תחילת הדרך: בתחילת דרכו ניהל קרסילובסקי את מערך השיווק של AMF מקבוצת KNAUF, חברה עולמית ליצור מוצרים אקוסטיים. בראשית שנות ה- 2,000 הצטרף אילן לניצן פז, מי שהקים לפני כ- 30 שנה את קבוצת פז בנייה. קרסילובסקי ופז ראו בחזונם את הקבוצה פורצת דרך ומרחיבה את פעילותה גם ליזמות נדל"ן, מעבר להיותה חברה המתמחה בגמרים ועבודות קבלן. קבוצת 'פז בנייה' נמנית עם החברות המובילות בארץ בתחום הנדל"ן, תוך התמקדות בביצוע עבודות קבלן במעטפת שלOne stop shop   משלב התיאום, התכנון, הביצוע ועד לקבלת מפתח. פעילות החברה בארץ כוללת ייזום, ניהול פרויקטים, חיזוק בניינים, התחדשות עירונית, רכישה והשבחה של נכסים. כמו- כן הקבוצה פועלת כחברה קבלנית גם בחו"ל, בארה"ב ופורטוגל.

פרויקטים מעניינים: פרויקט PLAYSTUDIOS , במתחם קסטיאל בדרום תל אביב המשתרע על שטח של כ- 2500 מ"ר. הפרויקט כלל התאמת המבנה התעשייתי הישן משנות ה- 40 של המאה הקודמת לצרכיה של חברת היי- טק. כך הפך המקום מאולם תצוגה לחלל משרדים הכולל חדר כושר, בר וכל הפסיליטיז הנדרשים לחברת טכנולוגיה בת ימינו. כל זאת תוך שמירת האלמנטים והצביון המיוחד של המבנה הישן, הוספת תשתיות תואמות ושילוב אדריכלות מודרנית.

תחביבים: גלישה ורכיבת אופנועים.

אדם שהשפיע עלי מאד: אביו, רוברטו שתמיד לימד אותו לעשות את הדברים באופן יסודי ומקצועי מבלי לעגל פינות. "הראייה הזו היא שמובילה אותי עד היום. הוא גם שלימד אותי להגשים את החלומות שלי כדרך חיים", מסביר קרסילובסקי.

שני חברים טובים מהענף: ניצן פז: "מעבר להיותו שותף הוא גם חבר ומשפחה. המשפחות שלנו מאד קרובות ואנו מקיימים יחד מפגשים משותפים. חיבור מושלם מעבר לשותפות של למעלה מ- 20 שנה", הוא מסביר.

אדם נוסף אותו בחר קרסילובסקי הוא יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, ערן רולס. אחת הסיבות מעבר להיותו חבר, הוא המפגש בינו לבין שותפו ניצן פז אשר נרקם בהקמת מרכז הבנייה הישראלי, לפני 25 שנה.

אירוע שהשפיע על הקריירה: קבלת החלטה לעבור ממנהל שיווק לשותף בחברת נדל"ן העוסקת ביזמות ועבודות קבלן.

יעדים לעתיד – להמשיך ולפתח את הקבוצה ביחד עם ניצן פז.