תחילת הדרך: עם סיום לימודיו בטכניון עבד כעצמאי בהקמת וילות באזור הצפון. לאחר שלוש שנים כעצמאי עבד כשכיר בחברת 'אשטרום הנדסה ובנייה' כמהנדס ביצוע והמשיך כמנהל פרויקטים. התחנה הבאה היתה בחברת י. שטרן כמנהל אזור במשך 5 שנים ולאחר מכן בחברת 'אלקטרה בניה’ בפרויקט משותף של החברה עם 'צמח המרמן'. לפני כשנתיים החל לעבוד בחברת 'לאטי יזמות ובנייה' כמהנדס החברה.

פרויקטים מעניינים: בחברת 'אשטרום' היה שותף להקמת שני מגדלים בחיפה בני 28 קומות, הכוללים כ-220 יח"ד וחניון משותף. הפרויקט היה מאתגר וכלל חפירה של שלוש קומות מתחת לקרקע בתנאים טופוגרפיים קשים ומסובכים.
פרויקט עם חברת אשטרום להקמת מספנות חיל הים בפיקוח של חיל ההנדסה האמריקאי. פרויקט קשה מאד שכולל הקמת מבנים מסובכים הנדסית עם דרישות ופיקוח הדוק ביותר של האמריקאים. הפרויקט נאמד בעשרות מיליוני דולרים.
כיום, באמצעות חברת לאטי יזמות ובנייה מקדם אייל מספר פרויקטים בהיקף כולל של כ-1,500 יחידות דיור שיבנו בשנתיים הקרובות. בין היתר פרויקט של כ-420 יח"ד בנהריה, בקריות – כ-100 יח"ד, בת חפר – כ-300 יח"ד, עכו – כ-600 יח"ד טירת הכרמל כ-300 יח"ד ומספר מרכזים מסחריים.

אדם שהשפיע מאוד: אביו ז"ל, יחזקאל קמה. "אבי השפיע עלי ברמה הערכית למסירות לעבודה וציונות. יניב שפטניצקי, מנכ"ל ובעלים של עץ השקד השפיע עלי מאד מקצועית".

חברים טובים מהענף: יניב שפטניצקי ואבי מנדלר שותפים בעץ השקד, אלי מינג'ריסקי מנכ"ל אשטרום הנדסה ובנייה ויוסי לאטי בעלים של לאטי יזמות ובנייה.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "הפרויקט שעשיתי לחיל ההנדסה האמריקאי. זה היה פרויקט קשה מאד שכלל השקעה של המון שעות עבודה. הפרויקט הזה שינה את תפיסת העבודה שלי לגבי המקצוע".

יעדים ושאיפות לעתיד: להמשיך ולהתקדם בחיים המקצועיים, לעסוק בניהול חברה בתחום הביצוע והיזמות בנדל"ן.