תחילת הדרך: את דרכו המקצועית החל ב- 1989 בבנק טפחות והיה בין מקימי האגף העסקי של הבנק. משם עבר לבנק ירושלים כמשנה למנכ"ל ומנהל האשראי של הבנק. שנים ספורות לאחר מכן החל לכהן כמנכ"ל חברת 'אדן השרון', משנה למנכ"ל חברת אזורים, יו"ר דנקנר השקעות ויועץ לאיש העסקים יצחק תשובה. לאחר שהשלים מבחינתו כל תפקיד אפשרי בעולם הנדל"ן, חזר לאהבה הראשונה שלו – מימון פרוייקטי נדל"ן באמצעות קרן יסודות אותה הקים עם שני שותפיו, דוד ברוך ואסתי פרידמן.

על קרן יסודות: קרן יסודות היא גוף חוץ בנקאי שהוקם ב-2014, הראשון בארץ בליווי פיננסי לפרוייקטי נדל"ן למגורים. הקרן עוסקת במימון בניה למגורים במתכונת של ליווי פיננסי ובנוסף מעמידה גם השלמות הון לפרויקטים אותם היא מלווה. עד היום גייסה הקרן מעל 5 מיליארד שקל בעיקר מגופים מוסדיים ומממנת בשלבים שונים כ-300 פרויקטים הכוללים למעלה מ-12 אלף יח"ד. מרבית הפרויקטים מתחום ההתחדשות העירונית.
פרויקטים מעניינים: הפרויקט הראשון שליוותה הקרן הוא פרויקט להריסה ובניה (תמ"א 38-2) ברמת גן של חברת 'יחד'. הפרויקט הגדול ביותר שליוותה הקרן שהסתיים הוא פרויקט של חברת אשדר לבניה של שלושה מגדלי מגורים בנווה מונוסון.
שירות צבאי: קצין בנחל. שחרור בדרגת רב סרן.

תחביבים: ריצה, סקי והפלגות.
דמות מהענף שהשפיעה עלי: דוד בלומברג, לשעבר מנכ"ל בנק טפחות. "בלומברג הוא מורי ורבי. הוא שנתן לי את הצ'אנס הראשון ומינה אותי כבחור צעיר בן 28 למנהל אזור הגליל של הבנק. בהמשך הדרך הוא עבר לבנק ירושלים וקרא לי לבוא לשם. כ-16 שנה ביחד".

שני חברים טובים מהענף: קובי לנגלייב, חבר טוב מקורס קצינים שהלך איתי כברת דרך ארוכה ומאיר מלל, בעלים ושותף בסוכנות האודן.

אירוע שהשפיע על הקריירה: קריסת 'להמן ברדרס'. "לחברת אזורים הגעתי ערב המשבר ב-2008 ונקלעתי לעין הסערה. נאלצתי לטפל במגה אירוע ולהציל את חברת אזורים. הפעולות שעשיתי הן שהצילו את החברה ומנעו ממנה להגיע למצב של חדלות פירעון או תספורת על האג"ח".

מוטו: בניית חזון לפני שיוצאים לדרך חדשה

שאיפות לעתיד: להמשיך להתחדש ולהתמודד בתחרות הגואה בענף בכלים חדשים.