תחילת הדרך: מיד לאחר סיום לימודיו החל לעבוד בחברה יזמית שבנתה צמודי קרקע, בה התנסה בכל השלבים של הליך הבנייה. החל מהיסודות, דרך שלבי הפרויקט, כהצעות מחיר, חישובי כמויות ועלויות, לוחות זמנים, פיקוח על הקבלן הראשי ניהול קבלני המשנה, בקרת איכות ומקצועיות.

בהמשך עבד בחברה קבלנית שבונה בתים בבנייה מתקדמת עם קונסטרוקציה מפלדה דקת דופן. במסגרת עבודתו כמנהל ביצוע על הפרויקטים, נחשף לשיטות בנייה לא קונבנציונאליות, חדשות ולא מוכרות בארץ. בעבודה זו קיבל פרספקטיבה רחבה על עולם הבנייה וההתפתחות הטכנולוגית, כולל בידוד טרמי ואקוסטי ובכל מה שקשור לבנייה מתקדמת ולא קונבנציונלית.

התחנה הבאה עבורו היתה בחברה לניהול פרויקטים, כמפקח על פרויקטים בבנייה ציבורית. בין היתר ליווה פרויקטים של עיריית נתניה כהקמת מרכזים קהילתיים, מוסדות תיירות, ומשרדי עירייה. במסגרת עבודתו התמקצע בבניית מוסדות ציבור, מכרזי קבלנים, ניהול מערכות וניהול משרדי.

"עבדתי במקומות מגוונים ועברתי שלבים שונים במטרה להעשיר את הידע בבנייה, ללמוד ולהתמקצע במגוון שיטות ותחומים כדי להגיע אל היעד ולפתוח חברת ניהול ופיקוח פרויקטים בבנייה על הצד הטוב ביותר. חברה שתיתן מענה מקצועי ותומך למשפחה שרוצה לבנות את בית חלומותיה, או ליזם שרוצה בנייה שקטה בטוחה מקצועית ורווחית".

את החברה בבעלותו הקים לפני חמש שנים. כיום כ.א.א פרויקטים בע"מ היא חברת בוטיק המנהלת ומפקחת על מספר פרויקטים בבניית צמודי קרקע ומבנים משותפים ליזמים באזור השרון.

פרויקטים מעניינים: "כל פרויקט הייחודיות והאתגרים שבו. לאחרונה סיימתי פרויקט לבניית ארבעה צמודי קרקע משותפים, לא זהים ומאתגרים, בהיקף של כ-270 מ"ר כל אחד. מדובר במתחם אחד בשטח של דונם עליו יושבים ארבעה צמודי קרקע שנבנו בשלושה מפלסים כל אחד. הפרויקט כלל התנהלות מול ארבע משפחות שונות, כל אחת עם דרישותיה וחלומותיה, שביקשה לכלול בפרויקט מפרטים מורכבים".

אירוע שהשפיע על הקריירה: "אסון קריסת התקרה באולמות ורסאי. האסון נחרט בזכרוני והציב לי מטרה לשנות ככל שביכולתי את הבנייה בארץ במפרט ובפיקוח".

פעילות התנדבותית: יעוץ הנדסי בפתרון ליקויי בנייה למעוטי יכולת.

יעדים לעתיד: "הגדלת החברה לפעילות יזמית בתחום הנדל"ן והרחבת מערך המפקחים במשרד לניהול ופיקוח פרויקטים מורכבים".