תחילת הדרך: את הקריירה המקצועית שלו החל אדי ידלין בחברת א. דורי כבר כשהיה סטודנט, בסמסטר האחרון ללימודיו בטכניון. הוא החל לעבוד כעוזר של מנהל בקרה תקציבית, אחר-כך הפך להיות מנהל פרויקטים, בהמשך מנהל אזור, סמנכ"ל תפעול ובהמשך סמנכ"ל ביצוע של החברה. כשעזב את א. דורי נקלט בקבוצת עזריאלי וכיהן כנציג המזמין בפרויקטים מורכבים של הקבוצה, בין היתר הקומה השנייה של קניון איילון, עזריאלי רמלה ופארק חולון.

בתום עבודתו בעזריאלי עבר אדי ל"עופר השקעות" כסמנכ"ל ההנדסה בקבוצה. התפקיד המאתגר ודורש יכולות ניהולית והנדסיות להתמודדות עם פרויקטים מורכבים ביותר, רבי ממדים וכולל בין היתר השבחה של נכסים וקרקעות, תכנון פרויקטים לביצוע, ביצוע פרויקטים הן בתחום המגורים והן נכסים מניבים ותחזוקה של נכסים מניבים.

פרויקטים מעניינים: פרויקט 'הרצליה הילס' –ידלין היה בין המובילים שלו, ולכן הפרויקט היווה עבורו אבן דרך משמעותית. הפרויקט בוצע בשיתוף עם חברת אזורים וכולל תמהיל של עירוב שימושים, כ-600 יח"ד, בניין משרדים עם כ-30 אלף מ"ר בנוי וקאנטרי. פרויקט נוסף עליו ניצח ידלין הוא הרחבת קניון איילון עם הקמת הקומה השנייה של הקניון הכולל עשרות חנויות המתפרסות על שטחים של 200-1000 מ"ר אשר הגדילו את שטח הקניון ב-10,000 מ"ר בנוי.

תחביבים: סקיפר וצלילה

אדם מהענף שהשפיע מאוד: אורי דורי, מייסד חברת א.דורי הוא שעיצב עבורו את כל ה-DNA הארגוני והמקצועי. "נוסף לניסיונו המקצועי, דורי היה איש של יושרה וההגינות היתה נר לרגליו מה שהשפיע על היחסים עם כל הסובבים, יזמים, לקוחות והעובדים בחברה. זו היתה חברה שמושתתת על הרבה ערכים מעבר לבואו נרוויח כסף", דברי ידלין.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "התקופה שהייתי בעזריאלי היתה משמעותית מאד עבורי במגוון הידע המקצועי שצברתי. בעוד שבקבוצת א. דורי ההתמקדות היתה יותר במגורים בקבוצת עזריאלי נחשפתי למגוון של דיציפלינות בענף הנדל"ן, כתעסוקה, מסחר וקניונים – כל זה פתח לי אופק שלא נחשפתי אליו עד אותו זמן".

יעדים לעתיד: להתפתח בענף.