תחילת הדרך: אבי טבל לראשונה בענף לאחר שהתבקש לסייע בבנייה פרטית, הוא התאהב בתחום והחליט לעזוב את ענף המזון בו עסק, ולהתמקד בבנייה. בהמשך הכשיר עצמו לענף הבנייה והחל לעבוד בתוספות בנייה בפרויקטים בבנייה פרטית בתל אביב.

לפני כעשר שנים, לאחר שהתמקצע ורכש ידע וניסיון, הקים את החברה שבבעלותו כשהוא מבצע פיקוח וניהול פרויקטים וילות ובתים פרטיים, החל משלב התכנון ועד קבלת מפתח. כיום הוא עוסק בין היתר בפיקוח וניהול פרויקטים בבניית וילות יוקרה באזור המרכז. "תפקידי העיקרי הוא לדאוג לאינטרסים של הלקוח מול הקבלנים ובעלי המקצוע השונים. תהליך העבודה כולל שיתוף פעול הדוק מול כל הגורמים: לקוח, אדריכל, מהנדס הפרויקט, קבלני משנה וספקים".

פרויקטים מעניינים: "הפרויקט שנכנס לי עמוק בלב הוא הקמת בית ספר לילדים עם מוגבלות בחינוך המיוחד בבת ים. מדובר בפרויקט מאתגר שרובו היה בהתנדבות בו דאגתי בין היתר לתורמים לחומרי גלם".

אבי גאה גם בבנייה של שמונה בתי כנסת ומקווה; בניית בית פרטי בראשון לציון בסגנון פרובנס בהיקף של כ-600 מ"ר בנוי על שטח של כדונם וחצי והקמת בית שיושב על שטח שם דונם הכולל ברכה.

פעילות התנדבותית: שותף במגוון פעילות התנדבותית למען הציבור.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "במשך 20 שנה עבדתי בתחום המזון עד שעשיתי חישוב מסלול מחדש. תמיד היו לי ידיים טובות, וכשהתבקשתי לסייע בבנייה פרטית בתחילת דרכי, התאהבתי בתחום ומשם המשכתי הלאה".

 יעדים לעתיד: "להמשיך ללמוד ולהתקדם בבניין ותמיד לעשות טוב ללקוחות".