תחילת הדרך: לאחר סיום הלימודים הפרויקט הראשון שהגיע אליה היה הרחבת בית פרטי ותכנונו מחדש. בשנת 2002, בגיל 19 בלבד, הקימה את משרד האדריכלים שבבעלותה. המשרד מתכנן היום מבני ציבור, חינוך, תעשיה משרדים ובתים פרטיים, מרמת הגולן ועד להבים וירוחם.
פרויקטים מעניינים: פרויקט בנייני מגורים בברוכין. ויזנפלד: "אני מאוד מאמינה בקהילה ויצירת מרחב חברתי עבור הקהילה. בפרויקטים ציבוריים זה (אולי) יותר מובן מאליו. במגורים יש הרבה מאד צרכים, ומיקסום רווחים של יזם. שמחה שהצלחתי ליישם את העיקרון הזה גם בפרויקט מסוג כזה".
פרויקט נוסף שתכננה הוא מרכז חוסן בינלאומי בשדרות, המסייע בהשפעות רגשיות וטראומה עקב מתקפות טילים בלתי פוסקות לעיר. "מרגש לראות איך העיר שדרות מתפתחת מאד בשנים האחרונות, למרות הקושי הביטחוני שמדי פעם עולה. הם החליטו לקחת את כל הניסיון שלהם מהמציאות הזו – התמודדות מתמשכת עם מצב חירום, ולהפוך אותו למרכז לימוד בינלאומי. שמחה להיות חלק מתפיסה כזו".
תחביב: לשבת מול הים או מול נוף מהמם מהמרפסת של הבית, ולנשום עמוק פנימה את האויר והמרחב.
אדם מהענף שהשפיע: האדריכלית שרה מנלה. "בצעירותי כשהתלבטתי איזה מקצוע לבחור, עלה הרעיון של אדריכלות (מודה לאימי על הרעיון). לא היה בסביבה שלי ובמשפחתי אדריכלים, חוץ ממישהי אחת, האדריכלית מנלה. נפגשתי איתה והיא נתנה לי הסברים ודוגמאות על המקצוע, ואכן בעקבות השיחה איתה החלטתי ללכת ללמוד אדריכלות. גם בתחילת דרכי, שרה עזרה לי וחנכה אותי בפרויקטים הראשונים. תמיד ידעתי שאני יכולה להתקשר אליה, להתייעץ על מחירים, מה לעשות בסיטואציה כזו או אחרת".
שתי חברות טובות: מיכל גלר. גזית אלחרר מנחשון הנדסה. "אלו חברות שלפעמים אנחנו עובדים ביחד, אפשר לשתף את האתגרים המקצועיים ואת היומיום".
אירוע שהשפיע על הקריירה: השתתפות בתחרות בלשם. "החלטתי להשתתף בתחרות עבור הקמת בית כנסת ואולם אירועים ביישוב לשם. זו היתה תחרות ראשונה שהתמודדתי והשקעתי בכך הרבה מאד מחשבה, זמן ומשאבים. לשמחתי הרבה זכיתי בה. בזכות הזכייה ועוד כמה פעולות בהמשך, זה פתח לי פתח לפרויקטים ותחומים נוספים. המעז מצליח".
פעילות התנדבותית/ ציבורית: "משתדלת לקחת פרויקט בהתנדבות בעל ערך חברתי (מחפשת עכשיו את הפרויקט הבא. מוזמנים לפנות ולהפנות…)- פרויקט שאני וצוות המשרד מתכננים ללא עלות. כל התהליך מא' ועד ת'. כולל עיצוב. זה כיף לתרום לחברה ולסביבה דרך המקצועיות שלי".
יעדים לעתיד: "להמשיך לגדול ולהתפתח. לתכנן פרויקטים ציבוריים בעלי משמעות ועם כל זה, למצוא זמן להמשיך וליהנות עם בעלי והילדים".