תחילת הדרך: הוא נחשף לענף הבנייה באמצעות חברת שהקים וניהל אביו. הוא החל לעבוד בחברה עוד בהיותו ילד ובהמשך כסטודנט. ב-1990 הקים חברה בבעלותו ועסק כקבלן בניין. במשך 12 שנה עסקה החברה בתחום קבלנות הבנייה ולפני כ-20 שנה החל לעסוק כמפקח בנייה וניהול פרויקטים.
כיום החברה שבבעלותו עוסקת בניהול תיאום ופיקוח על עבודות בנייה במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. החברה מתמחה בפיקוח על בתים פרטיים ודירות יוקרה, בהן נדרשת רמת תכנון וביצוע גבוהה בהיבט המערכות והחומרים ובהיבט הביצוע. בחברה שבבעלותו מועסקים מספר מפקחים, רובם הנדסאי בניין.
לרוב נכנס אביב לפרויקט בתחילת שלב התכנון שלו. בשלב זה, הוא מספק ללקוח אומדנים של עלויות וזמני ביצוע, מצביע על בעיות שעשויות לעלות בשלב הביצוע, התאמות בתכנון של הפרויקט, מה שיכול לחסוך לא מעט משאבים וליווי מלא עד קבלת טופס 4 וכניסה לבית.

אדם שהשפיע מאוד: ספורטאי הרץ למרחקים, יאניס קורוס. "ההתמודדות שלו והיכולות שלו, מלמדות על שאיפות וכוח סיבולת גם שקשה. אני מתחבר לזה".

שני חברים טובים מהענף: מפקחי הבנייה, אופיר קליימן ושחר גורן.

אירוע שהשפיע על הקריירה: "מבצע חומת מגן. עד אז הייתי קבלן בנייה ובעקבות האירועים החלטתי להפסיק ולעבור לתחום פיקוח הבנייה וניהול פרויקטים".

פעילות התנדבותית: "ניהול בנייה בתרומה למספר גורמים והשתתפות פעילה בהקמת בית ספר דמוקרטי בקרית אונו".